NON-STOP (2014)

3* ale vůbec ne špatné. Jen míň srdceryvných scén prosím.

Robocop (2014)

Slušná zábava. Mohlo se jít samozřejmě mnohem víc na hranu, ale tuším že hlavouni ze studia drželi Padilhu dost zkrátka. Rozhodně ne zbytečný remake.

Rebelka (2012)

Vůbec mě to nechytlo. Báchorka už mockrát jinde viděná, přidaná hodnota žádná. A to že to dělal Pixar mě nazajímá.

Zbav se svých miláčků (2013)

Tak konečně jsme naplno vyděli Radcliffovu chlupatou zadnici i s třísly. Asi tak všechno co se k tomuhle dá říct. A to jsem ten zadek ani vidět nechtěl.

Croodsovi (2013)

Tak konec jsem profrčel nadsvětelnou rychlostí, ale to předtím mě obstojně bavilo a mělo to hlavu a patu, což se u mnohých jiných animovaných počinů říct nedá.

Ledové království (2013)

Aneb jedna pěkná (ale vážně pěkná) písnička ještě dobrý film neudělá. Bylo to příjemné, milé, celkem vtipné, ale i místy nelogické a ke konci dost hollywoodské. - 70 %

Harry Potter a Tajemná komnata (2002)

Sympatický Branagh. Co víc? Žádnou jinou přidanou hodnotu od jedné epizody tohoto osmidílného „seriálu“ o jedné sezóně nestihnete dostat (vždyť to má jenom 3 hodiny!). A to je škoda, protože z námětu by se dalo vytřískat hodně (člověk slyšící hlasy, všemi nenávidění, možná dokonce posedlý), ale to by se muselo točit až o pár let později.

Klub poslední naděje (2013)

Killer Joe, Mud, Dallas Buyers Club, True Detective, The Wolf of Wall Street, The Lincoln Lawyer, The Paperboy... v roce 2011 nastal zlom a z hezounkého blbečka ze Sahary a podobných kravin se nám stává hvězda 1. kategorie.