Neznámý (2011)

Liam Neeson postava ,ktora tam presne pasuje. Nevedel by som si tam predstavit ineho herca. Za herecky vykon ,klbuk dole

Zrozen k jízdě (1991)

Na vtedajsiu dobu velmi slusny film a vyborny J. Stamos ,klobuk dole.

Zlatá priadka (1975) (TV film)

na tuto rozpravku sa neda zabudnut

Osudová sázka (1998) odpad!

Nic horsieho som nevidel, uz len ten zaciatok filmu ako sa 10min. potrebujem niekde vymocit mi pride uplne debilne. Fakt najhorsi film aky som kedy videl, nema obdobu. 0%

Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008)

Este som nevidel takyto film. Na konci som mal co robit ,aby som to rozdychal. Chybala mi tam nemcina ,inac velmi pekny film a tvrda realita pocas II.svetovej vojny

Bournův mýtus (2004)

Videl som to snad 10x a stale sa nato po case rad pozriem 5+

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Bez konkurencie najlepsi kuchar a jeho super spickova seria ANO SEFE. Je kopec ludi komu sa nepaci ,ale skromne si myslim ,ze je viacej tych komu sa paci, co je aj vidiet na %. 37 rokov praxe, skusenosti z celeho sveta, stovky hodin driny ako zaciatocnik,bez debaty u mna jeden z naj ludi ,ktory uz za tych 37 rokov praxi nemoze a ani nemusi mat trpezlivost s tymi ludmi ohladne gastronomii. Je to clovek ,ktory sa dostal podla mna na vrchol a pri tom tvrdi ,ze nikdy niesi dostatocne skuseny ,aby si vedel všetko. Takze ked niekoho uraza aky ma slovnik ,tak ja som s nim stotozneny. Je proste super ,nebudem spominat p.Babicu ,pretoze to je presny opak. A taketo hodnotenia ako maju Zakk,alebo *elfik* to radsej pomlcim ,pretoze to nema vyznam ked niekto napise ,ze by sa k nemu nikdy nesla najest atd. to by som chcel vidiet VAZENY ,keby mal Zdenek normalny slovnik a ku kazdemu by sa choval milo a uctivo DO PRDELE TAK TO BY BOL PORAD ANO DEBILE kurna , musi byt prisny a mat takyto slovnik , s nim sa zivot tiez nemaznal a nesral. A ked pride do hociakej restauracie tak to tam vyzera v tych kuchyniach na velke hov.. a varit zo samych sraciek ako je vegeta a umele dochucovadla to je nasa cesko-slovenska na hovn. kuchyna.

Okamžik zlomu (2007)

vyborny thriller s vybornym Hopkinsnom.

Osamělý mstitel (2003)

Vin diesel a jeho vykon aj ked pre mnohych pomale a nudne pre mna na jednicku. Videl som ten film asi 5x a je top . 5*