Klenoty s vůní benzinu (2022) (seriál)

"Jednomu řezníkovi jsme preváželi postel, ten řezník seděl v autě.. To auto něco vydrží!"

Nepřítel lidu (1978)

"Ty ji nemáš rád?.. Práci? Ne!.. Tak co budeš dělat, až budeš veliký?.. Já? Ze mě bude Viking!.. Ale to pak budeš pohan.. No tak budu pohan!"

Bigbít (1998) (seriál)

"Kolik přijelo antonů to vybrat, to byl ten největší úspěch!" Skutečně zajímavý seriálový dokument, který měl vadu v neúměrné délce a v tom, že něčemu se věnoval opravdu důkladně, ač spojitost s bigbítem byla docela nepatrná, a jiné vzal naopak velice krátce.

Diagnóza: Šampión (2015)

"Když už chceš dělat hrdinu, postarej se, ať z toho nemáme ostudu!" - "Ani nejsem Američan.. Tím lépe, to je typicky americké..."

Místa (2014)

"Já tě pokrvácím, žes to nezažil!" - "Mám rád B tým, my jsme B tým!" Řekl bych, že jde o docela nedoceněné existenční drama.

Milenci a vrazi (2004)

"Hele, nepřipadám ti nějakej starej? .. Připadáš mi jako úchyl!" - "O razítku se nediskutuje!"

Dr. House - Politická objednávka (2010) (epizoda)

"Hele, to, že jsem měl svou klobásku ve tvý žemličce, tě ještě neopravňuje rozhodovat, jaký brambůrky budu jíst přes den!" - "Jestli tu chcete zůstat, mějte názor!" - "Vy dva máte součet IQ vysoko nad 300! ... Hmm, to se dá říct i o pěti blbcích!"

Koumáci (1984)

"A já alibi mám... ale jaký?"

Dr. House - Masážní terapie (2010) (epizoda)

"Vrať se. Ještě jednou. Bude se ti to líbit! .. Už mě bolí zápěstí.. Sám ale Decimátora nepřemůžu..."

Časové pásmo bylo změněno