Tajný život skal (2015) (seriál)

Krásná a poučná podívaná s charismatickým Václavem Cílkem. Hory a skály já miluju!

Vesmír mezi námi (2017)

"Copak máte na Zemi nejradši?" Originální vesmírně-pozemská road-movie, která absorbuje sci-fi, dobrodružství, drama i romantiku, až melodrama. Také vizuální stránka filmu stojí za zmínku. Takže nadstandard.

Láďo, ty jsi princezna! (1979) (TV film)

"Rostete pro šibenici, holenkové!" Vtipná "moderní" televizní pohádka s rockovým nádechem. Ta už se mi líbila i před těmi 40 lety... "Pochopitelně!" :-)

Krajinka (2000)

"Tak mi ukáž ten tvoj maják!" Solidní sbírka tragikomických příběhů.

Balada o pilotovi (2018) (TV film)

Slušné poválečné drama o hrdinech z RAF, kterých si nastupující komunistický režim nevážil, ale naopak se je chystal perzekuovat.

Živí mrtví - Série 8 (2017) (série)

"Věř mi, že neumřu, dokud na to nebudu sakra připravenej!" Tahke série trochu zvolnila tempo...

Živí mrtví (2010) (seriál)

Kultovní série s parádním vizuálním zpracováním a nadstandardními hereckými výkony, které rozvíjejí velké množství postav. K tomu slušná postapokalyptická atmosféra a nespočet synonym pro zombie :-)

Génius - Einstein (2017) (série)

"Tvá síla je ve Tvé představivosti..." Podrobný pohled na Einsteinův život, který potvrzoval jeho génia, se kterým je spojena neschopnost nornálního rodinného fungování, ale také jeho výsostnou nenávost k nacionalismu. Režie byla působivá i co se týče vizuálního zpracování. "Nejsem komunista, jsem internacionalista!"

Přání k mání (2017)

"Láska buď je anebo není..." Na jednu stranu takový primitivní scénář ala hollywoodské komedie, na druhou výborné výkony mladých "herců", které potěšily.