Špinaví, prohnilí lumpové (1988)

Role ušitá přímo pro Steva Martina, a zhostil se jí skvěle. Překvapivé bylo angažování Michaela Caina, ale vše fungovalo a dobře jsem se u těch švindlířů bavil. A za tu pointu hvězda navíc! :-)

Temný úsvit (2006)

Strastiplná cesta a utrpení. Ale na vyšší hodnocení mne zase film tolik nezaujal.

Win Win (2011)

Solidní sportovní drama. Jen se mi moc nelíbila režie, ale muzika byla ok :-)

Neprozraď mě (1990)

Nebylo to špatné, ale zase ne tak zajímavé, abych měl důvod tuto romantickou komedii zhlédnout znovu.

Vesnice (2004)

Nejlepší Shyamalanův film. Perfektní námět a režijní zpracování, které dokáže navodit mrazení a vůbec mysteriozní atmosféru. Když jsem film viděl poprvé, tak mne nadchla i nečekaná pointa. Kultovní záležitost!

Akta X - Film (1998)

Konec dobrý, všechno dobré. V průběhu filmu mi chybělo více mysteriozity a temnoty, ale závěreční mimozemšťané to napravili :-)

Mamánek (2010)

Tak nějak nezávisle natočeno. Zpočátku slabé, až druhá polovina filmu dostala smysl.

Mupeti (2011)

Muppets baby show jsem jako dítě měl hodně rád, ale tohle jde mimo mne...

Dva a půl chlapa (2003) (seriál)

Seriál definitivně skončil a je třeba napsat komentář. Tento bláznivý sitcom rozděluju na dobu Charlieho a tu po něm. A mé hodnocení se vztahuje pouze k té první. Za zbytek bych dal maximálně 2 hvězdy, protože po odchodu Sheena se staly scénáře tragickými, ač s Ashtonem jsem rozhodně problém neměl. Do té doby doby seriál sice také kolidoval na pomezí ostrých až trapných vtípků, ale z těch většinou Charlie dokázal šarmantně vybruslit. Ale bavil jsem se dlouho :-)