Všechny moje lásky (2000)

po tých všetkých komentároch a odporúčaniach je to pre mňa dosť sklamanie. Stačilo vidieť raz

X-Men (2000)

v podstate 3,5 hiezdičky

Aféra Thomase Crowna (1999)

Niektoré sceny boli výborné....nech žijú páni s klobúkmi :o)))

Klub rváčů (1999)

Stárnuca pubertálna poloblbina, kde vačšina nepochopila, že toto je hlavne o psychiatrickej téme a aby to bolo predateľné tak do toho vsunul Fincher pouličné bitky, anarchiu až terorizmus.Až by ma zaujímalo či to tí arabi nezhliadli pred 11.09.2001...... Značne PRECENENÝ FILM. Zaujímavé to začalo byť až posledných 25-30 min. A pridávam sa k tím, čo tvrdia, že Helen Bonham Carter je veľmi nesympatická herečka :o/ PS: film som videl v roku 1999, potom v roku 2009 a naposledy v roku 2017 .... zaujímalo ma, či zmením pohľad na film a tým pádom názor. Nezmenil som je v podstate magorina.

Magnolia (1999)

Väčšinu filmu som sa nudil a to STRAŠNE ! Veľmi precenené hodnotenie na CSFD.

Sluneční jas (1999)

Úzasný film o niekoľkých generáciách jednej rodiny židovsko-kresťanskej /?/ na pozadím európskych dejín 20. storočia. Film má niekoľko úžasných odkazov a najviac oceňujem, že nemá čierno-biele videnie sveta. Ukazuje chyby a omyly doby aj jednotlivcov. Ukazuje aký sme my ľudia. Film mi čiastočne prípomína Forresta Gumpa ale v niektorých smeroch je dokonalejší. Zároveň je čiastočne aj Svěrákovsko krásne poetický. Stojí zato si ho pozrieť opakovane. 100%

Gia (1998) (TV film)

Najlepší film Angeliny Jolie !

Legenda o "1900" (1998)

Úžasné klavírne pasáže ! Hlavne klavírny súboj je fantastický ! Na druhé pozretie sa mi ten film páčil ešte viac a zvyšujem hodnotenie !

Nebezpečná krása (1998)

Výborný film z obdobia Benátskej republiky 16. storočia o jednej veľmi inteligentnej kurtyzáne podľa skutočných udalostí. Catherine McCormack je skvelá a krásna k tomu !!! Tento film je komédiou, drámou, akciou aj romancou v jednom. 100%