13. komnata - 13. komnata Mileny Dvorské (2008) (epizoda)

Je to smutný príbeh. Pozrel som si pre zaujímavosť aj www stránku jej zeťáka /www.imanuel.eu / a musím povedať, že je to fakt ,, pošahanej maník ,, !!!

13. komnata - 13. komnata Daniela Landy (2006) (epizoda)

Toto hodnotenie patrí stále zakomplexovanému a nevyrovnanému Landovi, od ktorého človek ešte môže očakávať stále nejaké 180 stupňové otočky vo vývoji osobnosti. Pre mňa je Landa človek - DILINO

Sioux Ghost Dance (1894)

...nevedel som, že už aj takéto hovadiny sa tu hodnotia :o(((

Horizont události (1997)

2/3 filmu dobré, napínavé a potom ten hlúpy záver s peklom ???!!! Ale to je choroba väčšina scifi, zaujmú, šokujú, pripravia na šokujúce očakávanie a potom to zaklincujú často podpriemerným až stupídnym finále :o(

Insomnie (2002)

4 a pol hviezdičky 80%, skvelí Al Pacino a Robin Williams !!! Krásna aljašská príroda a výborne zhmotnená nespavosť.

Volver (2006)

That was not my cup of tea....:o( ale Penelope bola skvelá a sexy

Čínský měsíc (1994)

Skvelý film so spádom a zaujímavým rozuzlením. Pre mňa je sklamaním , že tento film je na CSFD výrazne podhodnotený, nuž ale akceptujem to. Trojica hlavných protagonistov podala skvelý výkon.

Wimbledon (2004)

Rozhodne príjemný film....jo a mimochodom mnoho kritiky na akčné scény tenisu neberiem. Hrajem tenis dostatočne dlho aby som vedel čo je fajn a čo nie......bolo to skvelé !!!

Funny Games USA (2007)

Výborný veľmi šokujuci až nasierací horror !!! Scénu s ovládačom a miestami príliš dlhé statické zábery ja nemusím preto len 4 hviezdičky. Tých dvoch zmrdov si budem poriadne dlho pamätať.