Adolf Eichmann (2007)

čakal som viac....aj inak spracované, trocha nudné......45%

96 hodin (2008)

Výborný akčák....100% ale...............ten úvod je priemerný až podpriemrný do doby, keď sa dievčatá v parížkom byte dostanú do sračiek / Liamova dcéra behá a miestami reaguje ako 10 ročná retarďáčka a nie ako 17 ročná samička - najslabšie miesto filmu :o((( Potom to však už naberá veľmi rýchly akčný boom, ktorý musí diváka strnúť so sebou. Ak by film skončil v momente keď otec objíma dcéru na lodi po zabití vyžratého , slizkého araba na lodi a v záverečných titulkách by naskočila trebárs celosvetová štatistika obchodu s bielym mäsom, tak by som dal asi päť hviezdičiek. Ale tak či tak bavil som sa SKVELE. PS keď tím albánskym smradom neviem naložiť ja sám, tak sa aspoň poteším tým, že ich zresetuje skvelý klasik Liam Neeson !!! :o))))

Pan Rosnička (2005)

V podstate to bolo nudné. Hlavná postava.........ako z nerealne sveta a pritom sa to malo tváriť ako že je to autentické :o( Pre mňa je Verbinski gýčotvorca !!! Celý film bol ŤAVIA NOHA

Duševní slepota (2002) (TV film)

Ten film je tak hnusný, že až som ho musel dopozerať. Chcem povedať, že tie dve stupidky boli stvárnené skvelo. Klobuk dole pred Umou a Juliette. na chvíľu mi zhnusili USA dokonale.

Rallye smrti (2008)

Film bez myšlienky ale akčné to teda je fakt dosť. PS for action give 5 stars

13. komnata - 13. komnata Pavla Landovského (2008) (epizoda)

13. komnatu mám veľmi rád pre jej autentickosť výpovede životných príbehov, žiaľ táto časť sa mi vôbec nepáčila.....možno je to preto lebo Landovský / ako človek nie ako herec / je namyslený, arogantný a neznesiteľný. Sklamal ma tu aj Dušek

Moje borůvkové noci (2007)

...tá chvílka filmu kde sa objaví Natalie Portman je ako tak obstojná, inak pre mňa to bolo dosť veľké utrpenie to dosledovať