Prokletý klub (2009)

Výborný britský film zo športového prostredia, presnejšie zo zákulisia futbalu, o jednom skvelom aj keď svojskom trénerovi, ktorý už ako futbalista bol skvelý !!! Brian Clough ako výborný strelec I.anglickej ligy /Midlesboro a Sunderland/ musel ešte pred tridsiatkou pre zranenie ukončiť kariéru ako hráč, aby mohol pokračovať pri futbale ako tréner , ktorý toho dosiahol ešte oveľa viac. Skvelý výkon Michaela Sheena !!! Proste každý fanúšik futbalu obzvlášť anglickej dnes už Premiere League musí byť spokojný ! Vedel by som si predstaviť aj pokračovanie. Mimochodom stať sa majstrom s Derby County v Anglicku to už je niečo kurva !!!

Na hraně temnoty (2010)

Výborný thriller a skvelý Me Gibson. Ja som sa bavil a musím priznať že tento film nesie aj viac posolstviev ale ako vidieť tu na CSFD to mnohým ,,naslovovzatým odborníkom,, uniká. Ono im tu toho uniklo oveľa viac :o(

Dům z písku a mlhy (2003)

Miestami až príliš pomalý dej ale príbeh to bol úžasný. Ben Kingley zahviezdil ! Najstrašnejšie na tom všetkom bolo to, že všetci sa dostali do srabu nie úplne vlastnou vinou.....aj taký krutý vie byť osud.

Zlatá brána (1974) (pořad)

Pre mňa srdcovka lebo na tomto som vyrastal a ako lokálpatriot nemôžem dať ani menej !!!

Casino Jack (2010)

Kto nevie super po anglicky nech si počká na dabing, lebo verzia s titulkami je príliš rýchla a dojem z filmu sa stráca. Pozriem si to po čase ešte raz.

Hořící Mississippi (1988)

Čistokrvný film, aké sa dnes už bohužiaľ netočia. Gene Hackman je proste skvelý !!! Veľmi emotívny film o rasizme a som rád , že som sa nenarodil ako čierny v tom období...95%

Batman (1989)

Best Joker ever for me !!!

I Love You Phillip Morris (2009)

Miestami výborný ale miestami aj slabý film. Tam kde sa mi to páčilo tam mi to pripomínalo ,,Catch me if you can,,. Ale s prepáčením ja neznášam filmy s homosexualnou tématikou a boskávanie sa dvoch chlapov je mi odporné !