Asterix: Sídliště bohů (2014)

Móóóc pěkný !!! A co zodpovědný pracovník - CESAR ? Úžasná animace, prostě nádhera a český dabing-SUPER!

Wanted (2008)

Bohužel slabě průměrná akce.

Tři mušketýři (2014) (seriál)

Super seriál, miluji ho. Nejvíce se mi líbí postava Milady de Winter a krále. Výprava úžasná !

Krize (2015) (seriál)

BOMBICA ! Nic jsem od toho nečekal a šel jsem po tom jen kvůli Blackovi, kterého mám rád. Po prvním shlédnutí jsem se říkal, že to je pěkná blbost. Po následných projekcí, jsem naznal, že je tento seriál geniální a to nejenom díky Blackovi, který je samozřejmě vyníkající.

Escobar - Paradise Lost (2014)

Zajímavý pohled na Escobara. Nemohl jsem od filmu oči odtrhnout. BDT je jako vždy vynikající. Nádech romantiky filmu vůbec neuškodilo, spíš naopak.

Špión (2015)

Moc jsem od toho nečekal, ale není to zas tak špatný. Hlavně se mi líbí Statham , jeho super převleky a nasazení, s takovýma agentama jako on, bych se o svět nebál !

Podivné dědictví (1972)

Jako dítě jsem se na to díval s otcem a měli jsem ten film strašně rádi. Nejvíce ty scény kolem osvobození "Opičáka" z vězení.

Quo Vadis (2001)

Knihu jsem kdysi četl, moc si to nepamatuji. Je jasné, že jde o počátky křesťanství. První polovina filmu je nuda, knížka je asi lepší. Herecky je to dobré. Hlavně se mi líbí postava Nerona a bomba jak jak tam zpívá, když Řím hoří, to je fakt mazec, jestli to byla pravda, tak fakt musel mít frajer nervy !