Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Bomba! Akční scény jako za starejch časů a hlášky, který budou známý ještě dlouho. "Rest in pieces."

EZO.TV (2009) (pořad)

Vlastík Plamínek si za svou horlivost * zaslouží.

Formule! (2001)

Poměrně velká blbost (ta honička byl vrchol) a obsazení Stalloneho jsem nějak nepochopil, vůbec se sem nehodil.

Fur TV (2008) (seriál)

Jediný poslední díl nebyl na 5*, jinak bomba!

Gamer (2009)

Tuctovej film, kterej ale měl na to aby se rozjel. (Alespoň začátek na mne zapůsobil) + 1* za soundtrack.

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Pro někoho ukecaná blbost, pro mne super film. Jakmile Mike nabídne odvoz mladé slečně, všichni už natěšeně čekají na zabijáckou jízdu, ale ono stále nic, po neskutečně dlouhé době tlachání o ničem jsou už všichni napnutý jak kšandy. A když už konečně začne ona jízda, tak si ji každý užívá plnými doušky, jelikož proto na ten film šel, a když už vydržel tu hodinu kecání, tak mu tato scéna přijde jako to nejlepší co kdy viděl. No a závěrečná honička snad ani nepotřebuje komentář.

Hanebný pancharti (2009)

Naprosto vynikající. To napětí, které srší z každé scény, kdy se po 15 minutovém tlachání už klepete aby se konečně něco stalo, je naprosto úchvatné a zábavné. Zkrátka klasický Tarantino. 5*

Hannah Montana (2009) odpad!

Moc se mi líbí komentář od Boogeymana.

Hlavní zprávy (1997) (pořad) odpad!

Žádnej vlastní nápad, vše zkopírovaný od Novy, bohužel i to špatný. Navíc velmi podivné moderátorské dvojice.

Hospoda (1996) (seriál)

Hlášky Petra Nárožného jsou nezapomenutelné. Rád se na to kouknu znovu. 4*