Huff (2004) (seriál)

Ze začátku mě to nějak nechytlo, ale postupem času se vše změnilo. Velmi zajímavě podaný seriál o doktorovi Craigovi, který má vše tzv. u párku a jeho kámoš právník je snad ještě horší.

Konečná (2013)

Tady není co řešit. Arnie is back a doufám, že na pěkně dlouho, protože na to stále má, i když nám trochu zestárl, ale na jeho věk? Kdo takhle vypadá a zametá se zlončincema jako on? Film je akční, nenudí a chvilkami pěkná řežba plná krve, ale je vkusně doplněná o komediálními prvky. Zbožňoval jsem ho jako malý a na tom se stále nic nemění, nemohl jsem se ho dočkat a myslím si, že nejsem jediný, tak si ho pořádně užijme, dokud má stále chuť točit.

Wilfred (2011) (seriál)

Koho by napadlo vymyslet něco takového? A otázka druhá, koho by napadlo to dokonce zfilmovat? Asi nikoho by jste si řekli, ale to jste na omylu, někoho to přeci jen napadlo a rozhodně nešlápl vedle, ač jde o totální blbost, stejně vás to donutí se zasmát a budete chtít víc a budete si připadat stále hloupěji, že na to stále koukáte a ještě se tomu smějete.

Kravaťáci (2011) (seriál)

Nečekané a stěží uvěřitelné, že by seriál o právnících mohl být tak svěží, vtipný a zároveň plný emocí, kterých se mi dostávalo v každém díle více než dosti. Harvey je u mě neuvěřitelnej bourák a role byla ušitá přímo na něj, vlastně všechny herci a jejich role k sobě perfektně pasovaly.

Znovu 17 (2009)

Sice takové komedie moc nemusím, ale tato mě pohltila. Bylo zde dost vtipných scén a slečnám určitě i nějaká ta slzička ukápne.

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Po každém díle jsem byl více a více vtahován do děje, až jsem se do tohoto seriálu zamiloval. Jediné mínus (ostatně jako v každém seriálu), že hlavní hrdinové měli být v každém díle minimálně jednou zabiti a světe div se - přežili :D

Princezna Fantaghiró 3 (1993) (TV film)

První 4 díly jsou na přibližně stejné úrovni, pohádka útočící hlavně na emoce a na to, že existuje dobro a to vždy zvítězí.

Princezna Fantaghiró 5 (1996) (TV film)

Tohle jsem nečekal, návaznost na předchozí dily nikde a k tomu takový strašný příběh? Tenhle díl neměl vzniknout a to jsem Fantaghiro měl tak moc rád (jako malý).