Sherlock (2010) (seriál)

Nečekal bych, že tahle dvojice herců udělá ze Sherlocka něco výjimečného, ale udělala. Sherlockův smysl pro humor a jeho dedukce mě prostě baví, celé je to tak krásně zabalené a propracované do nejmenšího detailu.

Rychle a zběsile 6 (2013)

Hodnotil bych plným počtem, ale to by se ve filmu nesměly odehrávat scény, které by ani Chuck Norris nedokázal (i když). Jinak dvojka Diesel a Rock je pro mě co by muscle fanatika fantastická a k tomu příště přijde můj oblíbenec Statham, tak se máme na co těšit.

Prolhané krásky (2010) (seriál)

Napětím a záhadami prošpikovaný seriál, který nás neustále udržuje v nevědomí, a tak trochu nás nutí chtít vidět víc a víc. A mně to vůbec nevadí, i když někdy už jsem byl trochu zoufalý, že je to stále dokola...Teď s napětím očekávám 4. sérii.

Scary Movie 5 (2013)

Jakožto milovník Scary Movie jsem očekával nějakou pořádnou nálož. Z prvních pěti minut a díky bohu za Charliho a dělání si srandy ze sebe sama, jsem si říkal, že se mi to vyplatilo a já umřu smíchy....Ale bohužel zbytek filmu jsem protrpěl a opravdu nevím, jak toto někdo mohl zfilmovat. Bohužel na víc jak jednu hvězdu to není.

V těle boubelky (2009) (seriál)

Seriál na který se rychle zapomene...na jedno shlédnutí? Možná...

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Originalita která postupem času uvadá...Ale stejně se budete stále smát absurdním situacím, které naše hrdiny provázejí.

Apokalypsa (2006) odpad!

Nechápu, jak toto někdo mohl natočit !!! Od první minuty do poslední jsem asi nic nepochopil a každých pět minut jsem měl nutkání vypnout film. Pro mě jednoznačně krok vedle.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Jednoznačně velkolepé a efekty byly perfektní, ale ten zdlouhavě dlouhý začátek? Myslel jsem si, že ta akce nikdy nezačne a to se už blížila půlka filmu, chápu, že se jelo podle knižní předlohy, ale i tak to na mě bylo až moc. Už se těším na další "díly" .

Huff (2004) (seriál)

Ze začátku mě to nějak nechytlo, ale postupem času se vše změnilo. Velmi zajímavě podaný seriál o doktorovi Craigovi, který má vše tzv. u párku a jeho kámoš právník je snad ještě horší.