Aligátoří lidé (1959) odpad!

Ohromné zklamání. Jistě, šli jsme do toho s tim (v rámci našho Klubu nenáročného diváka), že to bude "béčko", ale béčko v tom dobrém slova smyslu - že tam budou vtipné rekvizity, špatné efeky, přihlouplé dialogy a naivní příběh, ale místo toho to byla jen hodinu a čtvrt dlouhá nuda bez atmosféry, kde se vůbec nic nedělo. Takže míst kde by se dalo tleskat bylo opravdu pomálu. Už po půlhodině jsme obrazně řečeno umírali. Nedoporučuji ani milovníkům béček. Zlatí serfující náckové..

Ali G Indahouse - Film (2002)

Asi jsem nějakej divnej, ale mě se tenhle trapnej typ komedií prostě líbí!

Amarcord (1973)

Nevím, Felliniho styl mi nějak nesedl. Je to ten případ režiséra, na kterého si asi budu muset zvyknout (na jeho díla samozřejmě). Zpočátku vysoce chaotické, ke konci lepší (ovšem musím se přiznat, že kdybych nevědel kdo Fellini je, tak bych to do toho konce nedokoukal).

Americká krása (1999)

Jeden z nejlepších filmů vůbec, nemá cenu nic víc dodávat.

Americké psycho (2000)

Filmu se nedá upřít jeho stylovost, úchylnost a dobré herecké výkony, ale celou dobu sledovaní na mě působil poněkud rozpačitě.

Anastázie (2003) (seriál) odpad!

Nekultivovaná píčovina... Měl jsem ohromné štěstí, že mi z toho mozek nevybouchl.

Andyho film (2009) (amatérský film)

Andy, já ti nevěřim, že se to nestalo a od teď už s tebou nikdy na chatce nebudu!

Apokalypsa (1979)

"Bohůžel" jsem viděl režisérskou verzi, takže se mi to zdálo možná zbytečně dlouhé:(.. Jinak parádička:)

Atlas mraků (2012)

Několik relativně obyčejných "povídek" vyprávěných přes sebe a do sebe, aby to působilo dojmem něčeho výjimečného. Ve skutečnosti je to ale hrozně prázdný.