Neezy

Neezy

1 bod

• 30.1.2018  17:43

Skvěle natočený a sympatický film odkrývající stále aktuální téma. Důležitost a aktuálnost tohoto tématu mohou připomenout i zde přítomné komentáře. Divák by ale při jeho sledování měl skutečně vnímat a snažit se ho pochopit. Třeba to někomu otevře oči nebo dokonce i srdce (důležitá je nejspíš také znalost kontextu a historie ;))

• 12.8.2016  20:40

Je to odpad všech odpadů, ale mám k tomu nostalgický vztah. Za tohle hodnocení se možná budu nenávidět po zbytek svého život, ale což.

• 21.8.2014  14:09
    Tři bratři (2014)

Svěráci, Uhlíř, Kaiser, Lábus, Klus, Dyk.. a hodně dalších důvodů, proč se na tuto pohádku podívat :) Ačkoliv nás Karkulka dost vyděsila, celkový dojem to nezkazilo. Je to pohádka, musíme ji tak brát. Růženka taky nevypadala na 16.. Na film jsme šli do kina dokonce dvakrát a doteď si zpíváme ty krásné písničky :) A Liška jako holub je prostě skvělý!

• 5.4.2014  21:14

Dvě hvězdičky málo a tři moc. Tak trochu český Hollywood, který bohužel od svého amerického ,,rivala" okoukal jen ty neustále omílané fráze. Tak trochu marná snaha hrát, nicméně snaha se snad počítá, či co. Nepochopila jsem ani postavu vyhula, který měl nejspíš přilákat a pobavit hlavně ty méně náročné diváky. Na mě ale působil jako naprosto ubohá snaha o vtipnou postavu, která tomu dodá šmrnc (no vážne??), ale ve výsledku působí dost trapně. Nicméně očekávala jsem ještě méně. A proto to více shrneme na dvě a půl hvězdičky. Třetí dávám jen a pouze za účast Petra Buchty.

• 8.3.2014  14:06

Cival: Podle skutečné události..

• 8.3.2014  14:00
    Machři 2 (2013)

Už jsem viděla i horší. Jako kulisa k uklízení, či jiným činostem, se hodí.

• 8.3.2014  13:55

Nejkrásnější film, co jsem tento rok viděla.. Citlivým jedincům (a také moralistům) doporučuju naplánovat nějakou oddechovku po filmu. Já osobně jsem se málem nevzpamatovala...

• 8.3.2014  13:53

Skvělý film, ale čekala jsem větší bum. Chce to neočekávat ohňostroj a rozhodně vás nezklame :)

• 8.3.2014  13:52
    Taková moderní rodinka (TV seriál) (2009)

Nemůžu si pomoct, ale 4 hvězdičky by byly málo. Nehraje si na něco, co není, proto nesrovnávám s ničmím ,,lepším". Působí reálně, člověk se dost nasměje a žádný díl mě ještě nezklamal :) Vřele doporučuju lidem, kteří se rádi pobaví (trhat smíchy se ale nebudete)a nečekají tajné vchody do Narnie.

• 24.12.2013  20:23

Když miluješ.. :)

• 9.11.2013  21:44
    Lady XXL (2006)

Jedna hvězda za to, že je hlavní hrdinka filmu konečně taky tlustá. Ale vřele nedoporučuju nikomu.

• 9.11.2013  21:33

Většina chlapů a rádoby sofistikovaných žen tento film moc nedocení. Ale pro mě je to dobrá oddechovka na večery, kdy se chci odreagovat. A vám ostatním radím - proboha nehledejte v tom něco, co to nikdy nemělo být. Ps: Chyba v ,,chybě ve filmu": 15.3. na náhrobku je datum narození, né umrtí.

• 31.3.2013  23:40

Hvězdička navíc za pěkného blonďáka kvůli kterému se na to možná někdy podívám znovu. Jinak na sobě opravdu pozoruju, že rostu :) Pěkná podívaná pro mladší diváky, pro ostatní je to spíš ztráta času..

• 31.3.2013  23:27

Tak díky téhle ****** jsem si vypěstovala strach na panenky. Proto nedoporučuju nikomu, kdo se bojí všeho.. Možná, že by moje hodnocení nebylo tka přísné, kdybych nebyla strašpytel, ale jsem. A taky mi to přišlo prostě dost nechutné. Jednu hvězdičku dávám za vtip s gumou.

• 31.3.2013  23:05
    RRRrrrr!!! (2004)

Musím se přidat k tomu, že nechápu, proč má tento film tak malé hodnocení! Mně přijde správně ulítlej a naprosto kouzelnej! Ale tenhle typ humoru není pro všechny. Každopádně ,, pokud mi nedáte recept na šampon, tan se zabiju" a ,,zemřela přirozenou smrtí, tak mladá" si zalouží víc, než odpad...A musím souhlasit s Malarkey, že jde o to, pořádně se zasmát a né v tom něco hledat :)

• 31.3.2013  22:59

Občasně vtipné, ale né nějak závratně. Asi bych dala jen jednu hvězdičku, ale kvůli Lesliemu a jeho obličejům za novinama dám dvě!

• 31.3.2013  22:57
    Drákuloviny (1995)

Jasně, je to chvílemi dost nepopsatelné, ale takové jsou všechny filmy s Lesliem :) Ale je to fajn film na pobavení, člověk jen nesmí hledat hlubší smysl, proto si vysvětluju ty odpady.. Já bych tuhle parodii doporučila komukoliv!

• 31.3.2013  22:27

Iteligentně vtipná parodie :) Nedá se to srovnat s tím fekálním humorem, který se točí dnes :)Tento film rozhodně stojí za podívanou a dostává hvězdičku navíc za dokonalého Johnnyho Hinshawa!!

• 2.1.2013  15:32

Trošku si říkám, jestli nejsem až moc hodná, když dávám tomuhle filmu vůbec nějakou hvězdičku. Ale mám ráda Renée a jeden vtip a jedna scéna se jim tam dokonce povedly. Nicméně je to film, který už nikdy nechci vidět znovu, protože si myslím, že jsem svůj čas mohla zabít daleko lépe. Je to vyloženě hrozný film, plný nesmyslů a rádoby vtipů.

• 27.10.2012  20:35

Nejsem ovce, abych šla se stádem. To, že má každý tenhle film zafixovaný jako pohádku pro devítileté holčičky a pitomé pubertačky je škoda, ale jen jejich škoda. Věřím, že každý má jiný vkus. Já taky zrovna nežeru pubertální slátanity, ale to neznamená, že pošpiním jejich jméno jen proto, že se stádo rozhodlo to učinit. Ve svém žánru je tenhle snímek průměrná podívaná, která nabízí víc než jen řvoucí puberťáky. Ano, byly chvíle, které jsem musela přetáčet, ale kolem a kolem se mi tenhle film líbil. Nesnažil si hrát na něco, čím není. Jsem si jistá, že se polovina hlasujících na film ani nepodívala, jen vyjádřila svůj nesouhlas, aby nasbírali hodnocení, nebo jen předvedli, jak umí chodi se svým stádem. Vím, že jsou upřímní lidé, kterým se tento film nelíbil, ale zbytek je mi k smíchu. Dát něčemu špatné hodnocení jen proto, že jsou toho plné noviny a obrázky na internetu, je smutné. Také jsem si nejdřív pustila stupidní film ,Co ta holka chce', než jsem ho navždy hodila do koše na příšerné vzpomínky. Musím hrdě prohlásit, že dávám tři hvězdičky ze tenhle pěkný, občas vtipný a ano i trochu sentimentální snímek.

• 27.10.2012  14:08

Pohádky s Barbie byly mé dětství, které neskončilo ve 12 jako u dnešních dětí. Kdykoliv se ráda podívám na Barbie a její příběhy. Vlastně na všechny pohádky. Normálně bych asi nedala tak vysoké hodnocení, ale tento film má pro mě srdeční hodnotu. Dokázal mě vždy okouzlit magičností míst, kterými Barbie prochází, půvabností hudby a baletu, ale především mě vždycky okouzloval statečností a srdečností louskáčka. Barbie v louskáčku pro mě bude vždycky nádhernou vzpomínkou na dětství. Protože takhle to má být. :)

• 19.10.2012  00:27
    Co ta holka chce (2003)

Jeden z nejhorších filmů, které jsem kdy viděla. A to nejsem odpůrcem trhlých komedií. Nevím, čím přesně mě tak štve, možná naprostou nereálností a naprostou tupostí hlavní postavy, ale zaručeně vím, že tenhle film nechci nikdy vidět znovu. Každý pohyb té holky mě doteď straší v nočních můrách. Nezáchránil to ani Colin Firth. Pro mě by to nezachránil ani Jared Leto. Amandě jsem nevěřila ani slovo, natož nějaké emoce. Lituji toho času, který mi už nikdo nevrátí.

• 19.10.2012  00:09

Trošku přihlouplá romantická komedie se sentimentálním koncem, která ale, ačkoliv jsem to nečekala, dokázala pobavit. Nejkouzelnější byla samozřejmě Kate Hudson jako pitomoučká slečinka sestavující fotoalbum plné dětí, které se ještě ani neměly možnost narodit. V některých scénách jsem opravdu viděla některé své známé. Konec byl možná trošku přehnaný, asi by stačilo říct: ,, Oba jsme stejní, pojďme do ZOO." Ale chápu, že někteří takové konce potřebují. A ačkoliv tam byly scény, které mě nudily, Kate to vždycky dokázala nějak napravit (,,Můj kluk si myslí, že jsem tlustá") . A také díky Kate přidávám jednu hvězdičku navíc :)