Longlegs (2024)

Spousta pěkných ufuňených obrázků,snaha o něco co tu vlastně bylo, a líp uděláno. Těšil jsem se ale nedostal jsem to na co jsem byl nalákán. Pro příště. Hudba v průběhu děje dělá své. Nudil jsem se, horší 3 a 57%

Vetřelec: Romulus (2024)

2,1,3,Rom,Cov,Pro,4.. Romulus 75% V dnešní šedi Marvel a Disney sraček je tohle skvost. Druhé shlédnutí a změna v mém pořadí a posunutí se lehce za 3díl.

Banda - Série 4 (2024) (série) odpad!

Tak hurá to natáhnout minimálně na 10 sérií.Směšné.

Furiosa: Sága Šíleného Maxe (2024)

Pokud by mel nekdy vzniknout další díl a nechce aby u diváků propadl, tak at obsadí Charlize,Hardyho a i Gibsna v roli starého Maxe jak vypráví svůj příbeh třeba (synovy, nějakému dítěti). Příběh o tom jak se vrátil do citadely a bránil jí před nájezdníky i s Furiosua atd...Prostě něco čím to ukončí a natáhá do kin nejen skalní fanoušky..Zběsilá cesta byla a je neskutečná jízda kterou už neprekoná .Furiosa je jen další, místy odfláknutý příběh ze svět Maxe který ničím neurazí ale ani nenadchne. U mě má za 4 a 76%ps: pokud to byl záměr natočit slabší díl než Fury road aby dalším nám všem vyrazil dech klobouk dolů...ale 15 zhlédnutí Fury road mě utvrdilo v tom že pokud vznikne další (poslední Max) musí tam být stará grupa ..i s Melem

Godzilla Minus One (2023)

Po trikové stránce nemám co vytknout nic mi tam nevadilo a hlavně za 15 mil,... no trikaři v Holémůdu čumte..

Fallout - Ghúlové (2024) (epizoda)

Zazím nejlepší díl a krásná ukázka že když to chceš tak to jde...85%

Fallout - Konec (2024) (epizoda)

Dám tomu ještě šanci,ale nesympatické herecké obsazení (bratr,trans něco..proč pořád,negr) ten Hollywood se pohřbí stejně jako v tomhle seroši. Abych jen nehanil. Jsou zde vidět peníze vložené do triků, skvělá kamera i hudba. Snad to neskončí dvěma nejlepšími díly jako už tak přeceněného a zdárně domrveného The Last of Us..

Časové pásmo bylo změněno