Vetřelci (1986)

Pro mě jeden z nejlepších sci-fi vůbec! Hold Cameron patří ke špičce.Spousta lidí se mně ptá, proč se ti líbí víc 2 než 1 ? Je to jednoduché! Ja miluji akci a vyzuální efekty a v Aliens je jich mnohem víc a navíc mistrovsky zpracovány, na 80 léta samozřejmně. No a závěrečná scéna Riply vs. Královna100%

Výměna (2008)

Chvalitebný ale lepší je Gran Torino.

Crash (2004)

Film o osudech několika lidí v LA navzájem se propojujících situací u kterých vám možná bude běhat mráz po zádech. 85%

King Kong (2005)

Mně film teda dal co jsem čekal. Jsou tam zcény které bych tam nedal, ale já to netočil. V celku to bavilo od začátku až do konce. SPOKOJEN !

Vetřelec (1979)

Né vážně ale dvojka je pro mně nej. stejně uznávám tři díly a né čtyři! 2,1-3 se dělí o druhé místo :-) měním 1 je na druhém kousek za 2kou ;-)

Temný rytíř (2008)

Dva díly od Burtona a ted dva od Nolana! Ty Nolanovy jsou asi lepší a Temný rytíř je ze všech ten nej! Zbylé díly nestojí za zmínku !

Mlčení jehňátek (1991)

Bezkonkurečně nejlepší thriller všech dob ! Teda aspon pro mne !

Terminátor 2: Den zúčtování (1991)

když jsem to viděl prvně v roce 1993 vyrazilo mi to dech! Ted po letech mám pořád stejný pocit. SKVĚLÉ!!!

Sedm (1995)

Prvně jsem viděl Mlčení jehnátek na Vhs . Po letech jsem v kině viděl Sedm a na chvíly jsem zapoměl na Jehnátka ! Ano tomu filmu zasloženě patří 6 místo v top 200 ,a v mích top10.