Moon (2009)

Prislo mi to ako jeden diel krajnych medzi natiahnuty na 90 min. Comu pomale tempo akoby odpovedalo. A hoci sa par veci podarilo, hudba, atmosfera. Takze ak som nezaspal, rozmyslal som nad logickymi kopancami, co ma ako sci - fi fanusika dost sklamalo.

Dokonalý únik (2009)

Mozno by sa dalo hodnotit aj vyzsie, ale ten zvrat mi prisiel strasne pritiahnuty za vlasy pricom popieral dosavadne udalosti. Mozno je to chyba dabingu, tak neviem.

Kajínek (2010)

Od kaskadera Jakla som vela necakal. O to vacsie bolo moje prekvapenie nad kvalitou tohto snimku. Pokial bude takto pokracovat a tocit filmy, ktore tu chybaju, drzim palce.

Crazy Heart (2009)

Prilis sablonovite a na istotu zahrane drama, kde nebyt pesniciek a famozneho Bridgesa, asi by som hodnotil este horsie.

Čarodějův učeň (2010)

Nakoniec tri hoci som hladal dovod na lepsie hodnotenie. Nenasiel som. Skoda. Po vyprchanom Potterovi som cakal viac.

14 ostří (2010)

Historicke a vztahove pozadie som zacal ignorovat asi tak po piatich minutach a sustredil som sa na hlavnu dvojicu. A ko suboje, tak aj celkovy vyraz ma celkom naplnil takze spokojnost.

BloodRayne (2005)

Pozrel so to. Prezil som to. A pri kratkej dlzke bez nasledkov. A hoci je vela nedostatkov, o Kristannine bradavky nakoniec 3*.

Benga v záloze (2010)

Mix dobreho a zleho. Vtipneho a trapneho. Kvality a sraciek. Takze priemer.