• Thriller

Aparecidos (2007)

Tak toto bola jazda. Konečne film ktorý ma na celú dobu príputal k obrazovke.Skvelý herci, kamera, napätie. Maximálna spokojnosť.

Auto (1977)

Tak som rád že sa mi tento film konečne podarilo zohnať v dvd kvalite. Na 70.roky fakt pekne natočený. Mnohý ludia ho zvyknu porovnávať so Spielbergovým Duelom, ja som si pri nom vzpomenul na inu klasiku a to Čierny prízrak ,,1986".

Death Ship (1980)

Výborný horror, veľa som od neho nečakal, ale prekvapil. Ja som mal zase tú výhodu,že som si ho pozrel v noci. Aj keď som sa nebál, film má svojskú atmosféru a fakt dobrý hudobný podklad. Takže doporučujem.

Pekelná noc (1981)

Kvalitný slasher zo začiatku 80.rokov. To boli zlaté časy, čo film to klenot. Pekelná noc ma síce veľmi jednoduchý dej , ale pozerá sa na to velmi dobre. Dnes sa točí veľa filmov kde sa vraždia teenegeri, ale zaujme maloktorý. Ja som bol velmi spokojný, mám rad takéto filmy. Ešte pripomeniem že hlavnu rolu hraje Linda Blair.

30 Days of Night: Blood Trails (2007) (seriál)

Krátke,ale dobré. Krvi je tu dostatok, ak by som pred tým nevydel celovečerný film, tak toto ma navnadí.

13: hra smrti (2006)

Jedna úloha hneď strieda druhú a človeku sa nechce veriť čo všetko sme schopný urobyť pre peniaze. No neviem, keby som bol ja v takej núdzi, možno by som aj h...o zjedol.

Sirotčinec (2007)

Pekne natočené, ale dosť nuda. Nebyď toho konca, tak mu dám menšie hodnotenie. Španiely vedia točiť aj lepšie horrory.

Vraždy v Cherry Falls (2000)

Taký mix Vreskotu a Viem čo ste robili minulé leto. Nič nové pod slnkom, všetko ste už mohli vidieť v iných a lepších horroroch. Ale i tak cez to všetko, film ubehol celkom rýchlo a vôbec som sa nenudil. A o to predsa ide, nie?

Ledová smrt II (2008)

Jednoznačne lepšia časť než prvá. Film ma všetko čo od horroru očakavam, v napeti som bol cely film, len hrdinka pribehu mohla byt viac sexi. čo to sa tu dozvieme aj o zabijakovi z hor. Zaver mi sice prišiel moc akčny, ale da sa . Takže max.spokojnosť.