milous11

milan Stejskal

okres Znojmo

<< předchozí 1 2 3
    • 27.11.2018  09:30
    Ano, šéfová! (TV pořad) (2018)

Co to je jako je?si říkam, hned od prvního dílu🤣dvojice jak z jineho světa. Hrají si na profiky, ale stejně prd velebnosti. Synacek mi přijde jak rozmazlenej fracek, když něco vysvětluje a myslí si jaký je odborník. Nevím kde je Príma vyhrabala, ale dávám jim tak měsíc dva a bude pořadu konec. Itáliàno bambino pak může dělat chytráka někde jinde

• 22.12.2017  20:21

Super komedie a parodie na spousty filmů všeho druhu. Pamatuji si do dnes, jak na škole mi začali říkat Topr (asi jsem byl podobný na Charlieho) . I po těch mnoha letech co vznikl tenhle film, tak i dnes se u něj zasměji, víc než u ostatních.

• 11.12.2017  12:43

Popravdě čekal jsem od toho víc, protože v prvním díle jsem se smál skoro pořád, bylo to originální. Ale tady u tohoto filmu, trapnost, nad trapnost. Nevím kdo tohle vymyslel opravdu. Nejvíc mě štvala ta malá brejlatá a protivná holka :-)

• 8.12.2017  15:59

Na svou dobu nevídané propojení kresleného a hraného filmu, perfektní humor, nezapomenutelný Bob Hoskins a ta kočka kreslená :-) pamatuji si jak jsem tenhle film hltal poprvé na VHS a když po dlouhých letech ho viděl v telce, tak jsem se na něj těšil opět jako malý kluk :-) fakt super zpracování, člověk se zasměje a hlavně vidí ty super triky.

• 4.12.2017  19:10
    Nebezpečné vztahy (TV pořad) (2016)

Větší krávovinu jsem fakt neviděl. Barandov vymýšlí pořád jen samé sračky. Hrají si na city a lidi jim mají věřit?to by museli hrát o hromadu lépe teda. Lituji opravdu Honzu Musila že do takovéhle kraviny musel jít, asi došli prachy, tak bere jakoukoliv sračku. za mě odpad! jednoznačně

• 27.11.2017  11:45
    A je to naše! (TV pořad) (2017)

Docela trapárna a jak se hned objevila v telce, tak hned také zmizela, ani vidu, ani slechu. Kdo tohle vymyslel by mě zajímalo, těžké otázky, kdo to má jako vědět? :-D

• 26.11.2017  20:55
    Já, Kajínek (TV seriál) (2017)

Člověk až nevěří svým vlastním očím, co se tady v té zemy u nás děje. Jasný důkaz toho, že Prima udělá v zájmu sledovanosti cokoliv. Kdyby pustili kohokoliv jiného vraha, tak budou stepovat u brány při vypouštění zvířat z vězení a budou chtít z toho vyždímat co nejvíce. Mě to bylo jasné hned, jak jsem viděl jak si ho odtahovali hned do auta, přímo od věznice, že to nebude jen tak na pokec. Tímto pořadem u mě Prima klesla hodně hluboko!

• 16.11.2017  23:03
    Take me out (TV pořad) (2017)

Po shlednutí dvou dílů, musím konstatovat že něco tak strašného jsem v životě fakt neviděl :-D 30 plastikových "nádher" které jsou stejně najaté (co jsem tady našel někde na webu) oblbují pár minut nějakého zoufalce, který jde do téhle zábavy stejně jen kvůli penězům, jinak si to nedokážu vysvětlit, kdo by byl tak hloupej :-D bože, rád fakt vzpomínám na Rande z Novy kdy ho vysílala v 90letech, to byla aspoň normální zábava, u které se člověk fakt aspoň pobavil, a né tady čučet na vymaštěné nádhery které melou hovna :-D

• 16.11.2017  22:21

Můj asi první film s Jeanem. Do dnes si pamatuji jak jsme tenhle film hltal na VHS :-) prostě super pecka film, akční a dvojrole se mi moc líbí.

• 1.11.2017  22:26
    Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003)

Dva a půl chlapa je můj top seriál :-) vždy se u něj pobavím, všechny postavy do sebe zapadají a jsou srandovní :-) Charlies je prostě svůj, nejvíc se mě líbí jak to umí s ženskýma, a jak mu Alan vždy závidí.

• 1.11.2017  22:18
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

Pro mě top seriál, když jsem viděl první díly, tak jsem si říkal co to je?ale když se člověk do děje vžije, tak prostě je to fakt super sranda. Nejvíc mě vždy dostává Sheldon, se svým místem na které si nikdo nesmí sednout, nebo s jeho srandovním přesvědčením že on vždy má pravdu :-) překrásná Kaley Cuoco to vše doplňuje a přiznejme si, bez ní by to nebylo ono :-)

• 27.10.2017  10:45
    Věřte nevěřte (TV seriál) (1997)

Kultovní seriál, který jsem v začátcích lhal se zadrženým dechem a čekal jsem co se stane. V dnešní době ale to vše opakují a stačí videt hlavní hrdiny toho dílu, a hned vím co se stane, protože to znám nazpaměť. Ale proč ne, rád se na to kdykoliv podívám znovu a znovu, protože mě tento seriál i přes ty léta stále baví.

• 26.10.2017  17:46
    Policie v akci (TV pořad) (2017)

Věti krávovinu jsem v životě neviděl. Všechno nahrané, umělé až to bolí. Co si jako my lidé z tohoto pořadu máme vzít?

• 21.10.2017  18:16
    Vybíjená (2015)

Dnes jsem shlédnul celý film, dříve jen kousek, ale mohu říct, že větší blbost jsem fakt neviděl. Myslel jsem si, že když tam hrají borci z Partičky, tak to bude stejně tak zábavné jak jejich pořad, ale opravdu jsem se zmýlil, to se mi tak často nestává :-) pořád jen vzpomínat na to jaké to bylo když byli mladí...to není komedie, ale jen vzpomínkový film o ničem...

• 4.10.2017  21:12
    Flash Gordon (1980)

Na to z jakého je to roku, tak podle mě moc super efekty. Po dlouhé době jsem se opět na tenhle snímek podíval a jen jsem žasnul, prostě jak mě ten film nenechal vychladnout, v napětí mě držel celou dobu.

• 26.9.2017  17:55
    Ulice (TV seriál) (2005)

Tohle je totální kokotina :-D za tu dobu těch 3210 dílů, jsem zkouknul tak půl hodiny a fakt to "stálo za to" :-D :-D

• 26.9.2017  17:50
    Co na to Češi (TV pořad) (2016)

Moc zajímavé komentáře tady jsou na hlavu tohoto super zábavného pořadu, já ho rád sleduji a vůbec se za to nestydím, pravda u toho Matonohy, občas mu nejde rozumět, ale co?je to zábavné, člověk se občas i něco dozví nového. Jak se zmiňuje napodobenina pořadu 5proti5, no tak co?je to podobné, ale nový formát prostě. Hlavně, jak všichni tady říkali že to brzy skončí, je zajimavé že to pořád valí, ale oproti na konkurenční telce pořad A je to naše!, po tom se zaprášilo, ani dívak nemrknul.

• 26.9.2017  10:58
    Zmije (TV seriál) (1994)

Super seriál na kterém jsem, né jen já, v 90letech vyrostl :-) hltal jsem každou akci kdy se auto proměnilo a užíval si akci.

• 11.9.2017  22:17
    Disturbia (2007)

Popravdě jsem tento snímek viděl až letos a moc mě mile překvapil. Ze začátku jsem si říkal že šmírovat sousedy, že to bude nuda, ale s postupem času to mělo větší a větší grády, až to jelo do finiše, které bylo opravdu strhující až že jsem seděl v křesle zařezanej a čekal co se bude dít :-) Shia LaBeouf je sympaťák a super herec a né díky jen Transformars momentálně po tomhle snímku se mi líbí :-)

• 16.4.2017  18:46

Naprosto super komedie, sice už má nějaký ten rok za s sebou, ale pokaždé když ji dávají v telce, tak se na ni moc rád podívám, jak mezi s sebou zápasí dvě rodiny a závidí si jakoukoliv blbost :-D super generace herců se zde sešla a vtip je prostě super, i po 40letech od uvedení.

• 26.3.2017  16:22
    Modrý kód (TV seriál) (2017)

No tak to je pecka teda :-D popravdě sleduji často ordinačku, tak jsem si říkal že Prima chce konkurovat z nemocničního prostředí, ale totálka vůbec :-) slátanina, komedie, hraní na hrdiny a stejně o ničem ... k tomu hudba světoznámých hitů, to nemají na svou hudbu?prostě komedie se to spíš mělo jmenovat tenhle žánr, ne drama psychologický ...

• 6.2.2017  08:22

Včera jsem byl na tomhle filmu v kině, a musím konstatovat že se opravdu moc povedl :-) na to že jsem chlap, tak jsem se i trochu zasnil jak je tenhle svět krásný když člověk touží po lásce. Když to začalo jiskřit mezi Táňou a Michalem, tak to hned bylo zajimavé :-) sexuální scény byli moc super, nečekané a zajimavé, prostě ze života :-) za mě 5hvězdiček ...

• 4.11.2016  22:51
    Ostrov (2005)

Úžasný, akčně našlápnutý film, s krásnou Scarlett Johanson, moc mě bavilo očekávat co bude ...

• 10.3.2016  20:08

Super komedie která nikdy neomrzí, i když je stará už přes 40let, pokaždé se na ni rád podívám a vždy mě dokáže hodně rozesmát. Originální a dokonale vymyšlené scény, nad kterými v dnešní době není moc prostoru. Opravdu jsem rád že jsem byl jako dítě při téhle sérii, protože opravdu stojí za to :-)

• 6.3.2016  10:02

Závod s časem mě úplně dostal popravdě, včera jsem ho viděl poprvé a od začátku do konce filmu, jsem u telky seděl zařezanej jak ve školní lavici :-) chytrý film, dobře propracovaný, moc super kamerové akční snímky a celkově to do sebe vše zapadlo s krásnou a drsnou Selenou, ta se do filmu opravdu hodila, jako nějaká frajerka co má prachy, opravdu super film a jsem rád že takových super filmů dnes ještě vůbec se dělá, vedle těch komiksových blbostí. tak že u mě palec hore :-)

• 15.1.2016  18:36
    Cindy (1984)

Úžasný romantický příběh o jednom buranovi, co se tak jeví, ale ve skutečnosti je princ. Příběh o popelce, která ví od začátku co chce a jde si za tím, jak co se týká ohledně zpívání, tak i princi. Po dlouhé době jsem viděl tenhle film a opět mě krásně dostal, a zasáhl do srdce,i když je ten příběh starý jak já, tak na tu dobu krásný příběh.

• 11.1.2016  11:04

Popravdě nevím jako, mě tenhle typ filmu moc nezaujal, Božský Evan chce zaujmout humorem, ale jaksi mu to nejde, v Božském Brucovi to bylo o něčem jiném, nechci srovnávat, ale musím. Zajimavé akce tomuto filmu chyběli, snažili se, ale nestačilo to.

• 17.11.2015  09:52

Super rodinná komedie, já jsem se tedy bavil dobře a hlavně příběh byl na krásném místě.

• 15.11.2015  19:46
    Superman (1978)

Dnes jsem tento starý film viděl poprvé, vím dlouhá doba uplynula od jeho uvedení na filmový trh, ale i tak mě dostal. Když nebudu na dnešní dobu řešit efekty, tak film se moc povedl, na tu dobu opravdu super efekty, bavil jsem se na nimi, příběh také super, jak prostě Superman vznikl, vše do sebe zapadlo dobře. Prostě na tu dobu parádní kousek, tak že u mě hodnocení za 5hvězdiček.

• 14.11.2015  21:53
    Zakázané uvolnění (2014)

Titulní píseň je určitě to nej, co tady z toho filmu nakonec vzniklo. Celý film jsem čekal na nějaké překvapení, srandu, když je to komedie, ale moc sem se toho popravdě nedočkal... :-/

<< předchozí 1 2 3