Praha - den & noc (2022) (pořad)

Tvl co to je chujovinu?🤣zkouknul jsem asi tak dvacet minut a stačí jako, na rozdíl od těch lidí co ze sebe dělají blbečky, mám ještě něco v hlavě🤣🤦co kvůli prachům lidí v dnešní době neudělají, lopatu do pracky a makat, bych je naučil 👍

Velký bazar (1973)

Les Charlots v čele boje o přežití malého krámku u kterého jsem se suprově bavil. Ty povedené nápady jak poškodit druhý obchod, byli opravdu moc super a moc nápadité.

...a zase ta Lucie! (1983)

Super film mého dětství. Bavil jsem se nad super triky kdysi, bavím se i dnes po 40letech, jak ten čas letí😉profesor Hartman taková klasa přece🤣

Divoký anděl (1998) (seriál)

Jako mladej puberťák jsem tuhle "telenovelu" sledoval moc rád. Hlavně bylo super že se u toho člověk i zasmál, což u ostatních seriálech říct teda vůbec nedá. Pamatuji si do dnes jak jsem pokaždé ze školy spěchal k telce abych tohle sledoval. Palec hore:-) do dnes si také pamatuji jak jsem se vždy těšil na ty tanečnice v tom klubu, na tu dobu, kdy nebylo moc rozšířené porno stránky, dobré pokoukání ?:-D

Maxihra (1997) (pořad)

Na tenhle pořad jsem jako malý prcek se díval moc rád, a moc mě to bavilo. Crash v té době byl cool a hlavně moderátor to skvěle komentoval. Nostalgie jak něco.

Výkupné (1996)

Popravdě když jsem tenhle film náhodou viděl kdysi v telce, tak jsem z něco byl úplně v šoku, jak je super. Dobře promyšlený, se zápletkou a napínavý až do konce.

Temný anděl (1990)

Tenhle film je pecka a fakt se Lundgrenovi povedl. Jako malé dítě jsem tenhle film viděl mezi prvními a moc mě zaujal. V té době to byla zajímavá zápletka, člověk z vesmíru co přijede na zem píchat do lidí smrtelný dávky heráku, aby z nich mohl vyextrahovat endorfin.  Blonďatý hromotluk, který přišel samozřejmě jak jinak v míru, byl drsný a do dnes si pamatuji jak jsem byl hotový z jeho očí:-D super film, na který se moc rád podívám i po těch 32letech, ten čas tak sakra letí :-D v té době také mi přišel super pohled na vraždící cédečko, protože v té době jsem měl jen walkmana, tohle byl moc dobrý nápad :-)

Lego Masters (2022) (pořad) odpad!

Jako po včerejšku co jsem viděl první díl, mám rozpačité pocity. Nevím jestli to tak bude i v dalších dílech, ale aby člověk čemu se tvl věnuje 8h, zapracoval na detailech, které ve finále byli úplně zbytečné, za pár vteřin někdo jen tak rozflákal, tak mě to moc hlava nebrala no. Ta slovenská "hvězda internetu" mě také moc nezaujala teda, má takový divný výraz...

Ano, šéfová! (2018) (pořad) odpad!

Co to je jako je?si říkam, hned od prvního dílu🤣dvojice jak z jineho světa. Hrají si na profiky, ale stejně prd velebnosti. Synacek mi přijde jak rozmazlenej fracek, když něco vysvětluje a myslí si jaký je odborník. Nevím kde je Príma vyhrabala, ale dávám jim tak měsíc dva a bude pořadu konec. Itáliàno bambino pak může dělat chytráka někde jinde

Žhavé výstřely (1991)

Super komedie a parodie na spousty filmů všeho druhu. Pamatuji si do dnes, jak na škole mi začali říkat Topr (asi jsem byl podobný na Charlieho) . I po těch mnoha letech co vznikl tenhle film, tak i dnes se u něj zasměji, víc než u ostatních.