Saw 3D (2010)

Konečne, teda dúfam. Je tu koniec najbrutálnejšej série akú som videl od jedničky ( ktorá mohla ostať samostatným projektom, no ako inak by to bolo nespraviť dvojku keď je to tak úspešné ) , tento posledný diel zbytočný ako ostatné od dvojky, no dobre, koniec dobrý všetko dobé...

Pokoj 205 (2007) odpad!

Takéto trapnosti načo sa natáčajú???? Radšej poslať ponieza tam kam ich potrebujú ako ich investovať do projektu čo nemá nič, ani poriadneho herca, ani... Nudaaaaaa, nuda, no hrúza, vyhnúť sa takémuto odpadu oblúkom.... Veľkým oblúkom.

Spolek nemilosrdných (2009)

Neskutočná p.....a, ale celko to šlo, dalo sa. NO dalo, začiatok, presnejšie uplny zaťiatok výborný a potom prázdno a ticho. A rozuzlenie, pche.

TRON: Legacy 3D (2010)

Začiatok v cyber svete super, preteky na motorkách a boje s diskom ( nesmierne rýchlo adaptatívny hlavný hrdina, proste Amerika ), skvelá hudba a.... a to je všetko, potom sa to rúti do priepasti z ktorej niet uniku, Vyškriabať sa nazad už nejde. Po vizuálnej stránke oslnivé, príbeh to je čistá katastróóóóófa, režiséra treba prenasledovať a lynčovať, byť, sekať a rúbať. Ťať a ťať až kým nebude naveky spať.

2001: Vesmírná odysea (1968)

čo dodať k excelentnému snímku? Skláňam sa v hlbokom predklone nad schopnosťou ako tvoriť umenie pohyblivými obrázkami.

Deravý systém spoločnosti robí z tohto filmu satiru najsilnejšieho zrna, tvrdého a pevného ako žula. ( už viem odkiaľ je sedím s klobúkom v ruke na Atomovke ). Zvyknutý som na dlhšiu minutáž filmov pána Kubrika no naplnil moje očakávania do plna a ešte pridal, bavil som sa i v čierno bielom šate a ako sa mi stáva ten príjemný pocit pri sledovaní jeho filmov bol opäť na mieste, ďakujem, stálo za to.

Olověná vesta (1987)

Kubrick je pre mňa pán režisér, velikán filmu ako bol Monet pre Impresionizmus. štýl natáčania, aura ktorá sa vznáša nad každou scénou a forma ktorou je film podaný je excelentný, Vlastne ako všetko od Kubricka, vzdávam poctu.

Red (2010)

Neviem, zaspal som pri tom. Moc umelé, predvídateľné. Dievčina čakajúca na toho pravého.... je toho mnoho z čoho sa dá zaspať.