Kazatel (2011)

To zas bolo, pýtam sa ja prečo takéto filmy vznikajú, načo a pre koho je toto určené???

Neznámý (2011)

Slabé ako jarný vetrík nad pokosenou lúkou kde motýlky poletujú zo stebla na kvietok a kde Liam so sieťkou na motýle sa objaví no nevie prečo, ale keď tie motýle tak krásne krídla majú no do zbierky by kto, že by ich nechcel mať i na špendlíky popichať. Potom si pri hladení na ne dať pohár džúsu so slamkou a kúpiť žene nohavičky s krajkou. Tak na toto som mysleu pri kukaní na tento film.

Aljaška v plamenech (1994)

Bolo to dávno, no ten koniec vo mne zanechal stopy navždy, posolstvo, že ľudstvo je choroba tejto planéty.

Drive Angry (2011)

Učetní super, Amber Heard drsná ako šmirgel 30 dá sa, ( radšej do lahkej romantiky, erotiky ) . Cage ma už vážne serie ako herec lebo tie úlohy čo si vyberá/nevyberá nestoja ani za pozornosť. Efekty aLá čístý c-film a to nevravím o dialógoch a zápletke. Aj porno má hlbšiu. Veľká bieda, nuda a nelogika na každom kroku.

Všemocný (2011)

Moja šálka zeleného čaju veľmi pútavej a príjemnej chuti ktorá ma škrabkala na mandliach ešte pri titulkoch aj deň po. Cooper je herec čo utiahne takýto náklad bez problémov a ešte si pri tom šlukuje svoje žváro chuťou džungľového šamana. Určite príjemné prekvapenie kedy som čakal niečo iné, no to čo som dostal ma potešilo viac. Vrelo odporúčam odkazujem, to vydestilovanie pôvodného ma dostalo.

Pink Floyd: The Wall (1982)

Zostávam unesený, vždy keď znova vidím, vždy keď znova počujem.

Poslední vládce větru (2010)

dopozeranô a nie až tak hroznô. V pohodičke sa na to dalo pozerať s vedomím, že nič nečakaj a dostaneš niečo málo na uspokojenie.

Světová invaze (2011) odpad!

Ústup, v žiadnom prípade. Dialógy písal pologramotný ideologický retard, ktorý má namiesto mozgu s piva kocku. Porovnanie so Skyline sa nedá nespozorovať hneď v prvej fáze filmu. Ako víťaz však z toho vychádza práve Skyline. Aspoň mal uletený koniec, koniec tohto filmu som strávil iba preto, že som za prvé nič nejedol a nemalo čo vyjsť nazad dutinou ústnou a za druhé, že som vnímal film už iba povrchne pretože tak bol aj natočený. Pýtam sa preto, ako bavilo niekoho niečo také natáčať, ako bavilo niekoho v tom hrať. Chudák Eckhart, toto si naozaj nezaslúžil. Prepadák roku a ukážka toho ako by sa dá zničiť v celku dobrý nápad. Neprepracovanosť efektov by tak nevadil, ale, ale to, že ufónci boli poňatí iba ako kompraz ma vááážne nasralo. Chcel som technológie, účel ktorý by bol poňatý do hĺbky, prepracovanosť kamery a scén. A dostal som odľahčenú bokovku trapných dialógov, nudných "akčných scén" a príbehu. Hmmm keď sa nad tým teraz tak zamyslím, bol tam aj dáky príbeh? Porno má lepší príbeh.....

Sucker Punch (2011)

Veselá oddychovka na pobavenie a vypnutie mozgových závitov po náročnom pracovnom týždni s priateľkou v kine naozaj splnila svoj účel i moje očakávania a Snyder ma opäť nesklamal a priviedol na plátno príjemne namiešanú koktailovú zmes hádam všetkého čo sa dalo namiešať do jedného hrnca aby to bolo stráviteľné. Prerastený samurajovia, drak, epicentrum vojen, psychiatrická liečebňa a k tomu všetkému pätica štýlovo zladených dievčat čo to všetko metá, seká, rúbe sťa nevybujarené roztlieskavačky na stredoškolskom žúre. Do tanca im pri tom rezká muzika hrá čo ladí a s vizuálnom teší oči aj uši moje.