Expendables: Postradatelní (2010)

Bavil som sa ako za starých časov pri sledovaní "podstivých akčňákov" , palce hore, bola to jazda smrti, kombinovaná hláškujúcimi superhrdinami a drsňáckýma bitkami. Sly je proste old school boss

Ben X (2007)

Plný počet, dal by som štyri, celý film som bol o tom presvedčený, ale koniec a mojich pár slzičiek do očú vtisli o jendu hviezdu naviac. Skvelé. Odporpčam.

Centurion (2010) odpad!

ČO to bolo neviem, ale po 33 minútach som toto trápenie ukončil, nie, nie. Toto nie je nič pre mňa. Je totak nezáživné, nudné a predvídateľné, je to strata času.

Vrahouni (2010)

Nudaaaaaaaaaaaa. Toto tu už bolo, nepodarená napodobenina Smithovcov, či čo to bolo, neviem, ale za veľa to nestálo.

To byl zítra flám (2010)

To hádam nie, Cusak už naozaj stráca dych. Čo bolo toto za volovinu s prestarnutých Chevym ktorý má od komika ďaleko. ? . Nudaaaaaaaaaaaaaa.

Počátek (2010)

Nolan opäť nesklamal, mal som pocit, že tie dve a pol hodiny trvajú iba 12.5 sekundy.

Exmanželka za odměnu (2010)

Ak chcem naháňačku na autách pustím si dáky akčňák, ak chcem zbrane a strieľanie pustím si dáky akčňák. Ja som však šiel s priateľkou ktorá mimochodom Butlera a Aniston veľmi oblubuje, no ja som bol sklamaný. Ugly truth bolo oproti tomu fajn, bavil som ( vrámci bavenia sa mojej priateľky ) sa pretože to bola romantická komédia, ale čo bolo toto. Ani ryba ani rak.

Muži, co zírají na kozy (2009)

Vlažnučké ako keď prídem neskoro k nedelnému obedu, no koniec, resp. posledných 10-15 minút ma dostalo. Ten koniec spôsobil plný počet, pretože už dlho ma film tak nedadchol ako tento. Všetky palce hore mieria.

2012 (2009)

Ach Emmerich, Emmeriško, Emmeričenko. Čo si to ty opäť spáchal. Tak sa Američanom vtierať je už trošku nad chápanie bežného človeka. Efekty BOMBA, no to film nezachránia pred šedivým priemerom jeho katastrofických filmov. A ten koniec, zbytočné predlžovanie, kecy, kecy a zase kecy keď ide o život. Nudaaaaaaaaaaaaaaaaa

Moon (2009)

Veľkým fanúšikom sci-fi žánru som a predsa iba štyri hviezdičky. Minutáž ma sklamala, ja by som to natiahol na 150minút a viac psychologickej stránky by som vložil do filmu. Pán Sam zahral svoju úlohu excelentne a mesiac som si vychutnal viac ako keď na neho hľadím ďalekohľadom počas jasných nocí. Predvídateľné no i tak skvelý zážitok.