Teen Titans Go! & DC Super Hero Girls: Mayhem in the Multiverse (2022) (TV film)

Jako film samo o sobě v pohodě, ale je to docela podraz, protože Titáni jsou použiti jen jako marketingový tahák, ale ve filmu mají úplně minimální roli a je to film jen o Super Hero Girls. Sám film na to poukazuje a utahuje si z toho, ale to nijak nemění skutečnost, že je to jen trapné a trochu podvodný pokus, který má přitáhnout na známější jméno, ale to je v podstatě jediný důvod, proč to tam je. Navíc ani toho multivesmíru tam moc není. Respektive spíš úplné minimum. Pokud vám něco takového vadí, uberte si jednu hvězdu a pokud by na to chtěl někdo koukat jen kvůli Titánům, tak bude zklamán.

Astronomy Club: The Sketch Show (2019) (seriál)

Nic převratného, ale většina skečů je celkem povedená a vtipná a tak hodnotím pozitivně. 70 %.

Mupetí mela (2023) (seriál)

V žádném případě odpad, jedině pokud nenávidíte muppety. Je to slušná zábava s kapelou Dr. Tetth and The Electric Mayhem z Muppet show. Vtípky s nimi jsou většinou zábavné, hrané postavy spíš pokulhávají, ale i tak to bavilo. Ale neuškodilo by otitulkování alespoň původních písniček.

Proč jsi taková (2018) (seriál)

Chcete mi říct, že se dá udělat sranda z tzv. "woke aktivistů" i bez zmínění 52 genderů, identifikování se jako něčeho a toalet jako známku úpadku západu? A že je to navíc na rozdíl od zmíněného zábavné? No to je tedy šok. Jestli to nebude tím, že tohle se snaží primárně o humor, zatímco těm různým pravicovým rádoby komikům jde hlavně o to potvrdit lidem jejich předpoklady, místo smíchu získat hlavně potlesk a přikývnutí za "ano, tohle je s tím moderním světem špatně" a získat tím to správné pobouření. Humor je podružný. Zde naštěstí ne a hned se to projeví. Postavy jsou příšerní lidé, vytvářející příšerné, ale hlavně hodně vtipné situace. Nelze jinak, než je nesnášet a přát jim jen to nejhorší a stejně se těšit na další  jejich příběhy. 75 % za některá hluchá místa.

Rodinka Pyšných: Hlučnější a pyšnější (2022) (seriál)

Vážně bych chtěl dát víc, ale nejde to. Ten seriál se snaží, na papíře je i docela progresivní, ale je prostě špatně napsaný. Vůbec se mi nelíbí vztahy mezi postavami, kde i v kamarádské skupině jsou na sebe většinu času všichni strašně zlí, nikdo si nepomůže, až vždy na konci epizody dojde k nějakému náhlému, ne moc dobře zpracovanému, ponaučení, vše se vyřeší jednou událostí nebo gestem a celé ponaučení je pak v další epizodě s přehledem zapomenuto. Chce to být epizodní show, ale tady to vůbec nefunguje a je to hodně přežitý koncept, kdy předchozí epizody jako by ani neexistovaly. Zápletky jsou navíc často pochybné a jejich rozřešení a ponaučení je často dost na hlavu. Postavy jsou extrémní karikatury a není tam pořádně koho si oblíbit. Penny docela ujde, ale pokaždé je trochu jiná, jak se autorům zrovna hodí. Ostatní jsou na zabití 95 % času, ona jen 80. Viděl jsem první řadu a první díl druhé, pak jsem to vzdal, když se otec, který vyhnal dceru, protože chtěla dělat věci jako její bratři, s ní po nějakých 60 letech usmířil jen proto, že viděl, jak dobře jezdí na býkovi... 25 %.

Lego Monkie Kid: Embrace Your Destiny (2022) (TV film)

Tohle má být ten závěrečný 40 minutový díl? Pokud ano, tak hodnotím stejně jako seriál. Ničím nevybočoval, byl to prostě jeden delší díl, který uzavřel příběh relativně stejným způsobem a stylem, kterým probíhal zbytek řady.

Pán času - Kostel na Ruby Road (2023) (epizoda)

To jak se všichni chovali zcela v klidu a tvářili se, jako by bylo vše v pořádku poté, co měli zcela zničený strop v celém bytě, bylo absolutně trestuhodné. Až se mi z toho kilt, pardon, zženštilá kostkovaná dámská sukýnka, nadouval/a.

The Unusual Suspects (2021) (seriál)

Z mě spokojenost. Komediální heist mini-série o jednom menším zločinu a o tom, kdo a proč ho spáchal. Samotná vychytanost loupeže rozhodně není na úrovni třeba Ocean's 11, i když by si to jeho původci rádi mysleli, ale o to tady přesně jde. Miranda Otto okouzlujícím způsobem otřesná, postava Gigi skvěle nevázaně cáklá. 70 %.

Sonic Boom (2014) (seriál)

Překvapivě zábavné. Zkusil jsem to už před pár lety a první díl mě odradil. Působilo to ošklivě a nějak mi to nesedlo. Teď jsem tomu dal šanci znovu a měl jsem úplně jiný dojem dost jsem se zasmál, epizody odsýpají a ani ten vzhled není zas tak tragický. Interakce a celkové soužití s Eggmanem je výborně zpracované. Rozhodně tomu zde chybí v žánrech komedie. Jde tam primárně o ni. Akce a dobrodružství stojí až dalece v pozadí a slouží spíš jako prostředek. 75 %. Hodnocena 1. řada, víc na Netflixu není.

Hilda (2018) (seriál)

Opravdu nechápu Netflix. V současnosti lokalizuje už téměř každou pitomost a tenhle kouzelný seriál, který by ocenil snad každý mladší divák a nejeden starší, stále vychází naprázdno. Přitom kromě chybějící češtiny vůbec není důvod, proč tohle nedoporučit. Krásně to vypadá, má to milé postavy, pěkné příběhy s pozitivní atmosférou a hodně zajímavý svět plných rozmanitých tvorů. 90 %.