Googlak

• 24.5.2019  12:47
    John Wick 3 (2019)

Casablanca po Wickovsky 😉😁

• 4.11.2018  12:06

Neskutočné VELdielo, ... naposledy ma tak dostalo Gran Torino , ... a to su uzz nejake rocky dozadu

• 2.3.2017  12:03
    John Wick 2 (2017)

Skurvená akčná poézia

• 27.7.2016  18:17

Veľké sklamanie a tu sopľatú všadevreštiacu dakotu mali umlčať užž na začiatku filmu , ale Tom je stále záruka čo sa týka jeho kvality výkonu

• 26.2.2016  20:12
    Deadpool (2016)

Naposledy som bol taký nadšený u Johna Wicka , ... Masaker hlaškoidný brutáááál :)

• 20.12.2015  13:52

Ake by to bolo dobre, keby si nedal dole tu masku

• 11.12.2015  18:19

Konečne ten pravy DeNiro aj ked len iba na chvilku

• 24.10.2014  14:20
    John Wick (2014)

I think Reeves is BACK !!! , ... FINALLY !

• 30.11.2013  20:37
    Rivalové (2013)

TOP,TOP,.........aaa TOP !!

• 17.4.2013  21:23

Veľmi milé prekvapenie, Al Pacino daval ako pán, čo slovo to perla + Walken , ktorý zase raz predviedol svoje kvality

• 13.3.2013  21:11

Kvalitná Zábavka :)

• 30.12.2012  10:44

Do riti i s nejakým hobitom, toto je filmarina, perfektná práca na režiserskej stoličke určite aj s pomocou Clinta, ktorý to zahral perfektne klasicky po Eastwoodovsky :)

• 8.9.2012  13:47

Neskutočný KURVA nárez. Takéto obsadenie perfekné už žiadny film mať nebude. Žiadnému akčnému fanúšikovi určite nevadí, že tam chýba nejaký hlboky dej, pch, .... akčná nálož nového tisícročia v 80. - kovom štýle. Teraz k postavám, Jet Li menej priestoru, ale jeho súboj s panvicami bol paradný aj to doberanie s Lundgrenom, ktorý zahral riadneho šaša ( jeho najlepšia scéna a pre mňa jedna z NAj bezakčných scén vo filme bola určite ehm scéna v lietadle :D ), Arnold s Willisom hlaškovali ako o dušu plus legendárna scéna so smartom , ... Norris stačí len jedno slovo a to AWESOME !!!, Crews vymakané hovado, ... Adkins mohol toho ukázať viac, perfekné scény v mestečku, orpoti prvej časti mal Statham menej priestoru, ale vynahradil mi to pre mňa najlepšou scénou vo flme v kostole ako MAN and Knife, SLY hlavný herec, takže samozrejme mal aj najviac priestoru + hláška REST IN PIECES mi znie v hlave ešte teraz :), a dostávam sa k človeku, na ktorého som sa tešil najviac a bol to JCVD, ... kurva - piča - blesk ten chlap si ti náramne užíval asi najviac zo všetkých, záporaka zahral geniálne, každé slovo, gesto, pohľad som mu veril, dal sa do formi neskutočne - len ta tvár je riadne poznamenaná, ... ďalšie plus ma u mňa za to, že sa dal tak nakopať od SLYa, ktorý doňho bušil hlava nehlava, ...a potom prišlo na čo som čakal najviac a to na žanklodove otočky, ktoré sú proste nezabudnuteľné ( Dvojitý zásah Forever :). Proste NAJväčší MEGAnáarez za posledné možno 20 roky. Splnený sen každého akčného fanúšika, ktorý na týchto pánoch vyrastal.

• 13.8.2012  15:52
    Oči války (2009)

Veľmi zaujímavý film, ktorý ma niečo do seba. Potešil ma hlavne neskutočne skvelý Colinov herecký koncert. V žiadnom inom filme som ho ešte nevidel zahrať tak skvelo.

• 13.8.2012  12:25
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Nikdy by som nepovedal, že tento seriál sa po prvej sezóne, ktorá sa mi nepáčila dostane úplne na vrchol mojej TOPky. Ale čím častejšie naň človek pozerá tým viac sa mu seriál páči. Popravde je to hlavne vďaka postave Barneyho, ktorú nikto nemôže nemať rád. Posledné série predsalen strácajú na dychu, ale stále ide o veľmi kvalitnú zábavku. Najobľúbenejšie postavy : Barney a Marshall. Časť, vďaka ktorej som si seriál najviac obľúbil (Den fackodáni I, II)

• 13.8.2012  12:16
    Dexter (TV seriál) (2006)

Veľmi dlho som sa odhodlával pozrieť tento seriál až prišiel ten čas, stále lepšie neskoro ako nikdy, v živote ma tak nedostal žiadny serial hneď po prvej prezretej časti tak ako Dexter. Najlepší krimi seriál súčasnosti. Prvú sériu zaraďujem k úplne najlepšej sérií zo všetkých seriálov aké som kedy videl . 1. Séria (120%), 2. Séria (95%), 3. Séria (85%), 4. Séria (95%), 5.Séria (85%), 6.Séria (80%), 7.Séria (100%)

• 13.6.2012  10:21
    Prometheus (2012)

Dlhé čakanie a veľké očakávania mi asi skazili celý tento celkom dobrý počin Pána režiséra, Očakával som viac akcie, ale to prostredie bolo neskutočne zobrazené, že to režisérovi odpušťam, naspäť k filmu , v ktorom fanúšikovia čakali viac informácii o Votrelcovi , ale nestalo sa tak. Celý film tiahne vynikajúci Fassbender, ktorý mal aj najprepracovanejšiu postavu z celého filmu, je pravda, že film dáva až príliš veľa otázok a málo odpovedí,preto s moje hodnotenie zastavilo na 70% ( Je to hlavne za vykreslene prostredie a Fassbendera) + 5% za nekompromisný "pôrod"

• 8.5.2012  17:01
    Avengers (2012)

Perfektne vygradovaný príbeh s partiou SUPERhrdinov, z ktorých vedie určite zelené nervozné monštrum + hlaškovacia škola Tonyho Starka, ktorí z toho filmu zrobili neskutočný zážitok + geniálna postava Lokiho možno tento film aj dostanú do mojej dlho sa nemeniacej TOPky , veľmi milé prekvapenie, nedá mi tu ešte zmieniť, že tento film obsahoval najzbytočnejšie 3D , aké som kedy videl

• 24.12.2011  10:59

Skvelý akčný film, určite najlepšia časť celej série, scéna v Dubaji s najvyžšiou budovou sveta je veľmi dobrá, film je aj veľmi dobra reklama na BMW :D

• 27.11.2011  10:26

Je priam až nemožné ako sa Geoffrey Rush do takých úloh hodí, škoda pomalšieho tempa 65%

• 6.10.2011  21:12

Fajn, má to par chýb, sakra , ale keď de niro vyzerá s pištolou v ruke stále drasticky hlavne kvôli nemu hviezdička hore starej dedek ma stále na to vybaviť si svoje problemy ručne stručne

• 18.9.2011  13:44

Ryan Reynolds ako hlaškovaci boxovaci panačik bol skvely , To mě teda poser!, ... To mě poser na holý záda. ! :D

• 12.7.2011  21:58

Prvá polovica filmu nuda s prvkami humoru ktorú zachránil Malkovich - on je proste PÁN a druhu polovica filmu je kurva nadupaná nasteroidovaná akcoiu a akciou

• 5.6.2011  22:50
    Spartakus (TV seriál) (2010)

Niečo paradne, ... take niečo mi tu chýbalo uzz dlho neskutočný masaker som velice spokojený :D, posledna časť prezreta no proste nadhera trebalo by ďalšiu sériu :), 2. séria prezretá, luxusná podíívana :)

• 2.6.2011  21:09
    AC/DC: Live at River Plate (koncert) (2011)

KURVA!! to je náárez AC/DC forever a dikky za ten Warshavskýý Mejdáán minulého roku :D

• 2.6.2011  15:25

Steve Buscemi je Pán :)

• 6.5.2011  08:57

Bezkonkurečne NAJlepší diel celej zbesilovskej série, a takysto zatial NAJlepší akčný film tohto roku, to, čo znamenal súboj SLY Stallone vs. Steve Austin pre minulý rok tak tento rok to znamená určite pre dvojicu Vin Diesel vs. The ROCK - BRAVO!!

• 23.4.2011  09:21
    The Runaways (2010)

Michael Shannon bol proste Geniálny :D

• 29.3.2011  16:15

1000. Hodnotenie a aj veľká spokojnosť s filmom :)

• 25.3.2011  21:24

Nebyť skvelého Veľkého Jacka tak pôjdem s hodnotením ešte nižšie