Googlak

František Cicoň

okres Prešov

<< předchozí 1 2 3 4 6 7
    • 24.12.2008  08:51

Krásny, ... Grandiózny, ... Excelentný, .... Neprekonateľný inou kapelou, ... Strhujúci, ... Dvojhodínový koncert s absolutnou klasikou aka tu na tomto svete môže byť, ... A to je AC/DC, ... A ešte by som použil aj otázočku Braina, ... Že kto tu bude , ... Keď AC/DC tu už nebude, ...Kto ich zastúpi, ... A ja by som odpovedal , ... Že nikto, ... Lebo AC/DC FOREVER & IS VERY BEST, ... BRAVO!, ... BRAVO!!, ... BRAVO!!!, ... BRAVO!!!!, ... BRAVO!!!!!, ... BRAVO!!!!!!

• 2.6.2011  21:09
    AC/DC: Live at River Plate (koncert) (2011)

KURVA!! to je náárez AC/DC forever a dikky za ten Warshavskýý Mejdáán minulého roku :D

• 24.12.2008  08:51
    AC/DC: No Bull (koncert) (1996)

Parobci hraju ako o dušu, ... A nezáleži im na veku, ... hrajú s takou veľkou energiou, ...Žeby im mohli závidieť i o30 roky mladší chlapci, ... proste AC/DC sú nenahraditeľní, ... BRAVO!!!!!!

• 24.12.2008  08:52
    AC/DC: Stiff Upper Lip Live (koncert) (2001)

K tomuto akože naozaj nemám slov, ... Brutalná paradná skvelá hudobná podívanáá so skvelým gitaristom Angusom Youngom a s jeho klasickými bláznivými kúskami + cigaretka v ústach u Philla Ruda, ... snáď najlepší doprovodný gitarista pod menom Malcolm Young si rozumie ako so svojím bratom tak aj s basákom Cliffom a k tomuto zohratému kvartetu patri už iba jediná osôbka , ... ktorá sa skrýva pod menom BRIAN JOHNSON so svojimi vreščacimi hlasivkami a máme tu najlepšiu rockovú kapelu všetkých čias - BRAVO!, ...BRAVO!, ...BRAVO!!!!!!

• 5.1.2010  10:32

Ja drámy príliš nemusím , ... Ale toto je hotovy SKVOST

• 21.12.2008  18:53
    Armageddon (1998)

Krásny film - Zatiaľ jediný film, ... pri ktorom mi vyšli slzy, ... Bolo to pri rozlúčke na konci filmu

• 15.2.2010  14:24
    Avatar (2009)

Neskutočný ZÁŽITOK - BRAVO!!, Dlho som sa odhodlával pozrieť si tento film ale po jeho pozreti to ľutujem, Cameron stvoril niečo Geniálne - BRAVO!!

• 8.5.2012  17:01
    Avengers (2012)

Perfektne vygradovaný príbeh s partiou SUPERhrdinov, z ktorých vedie určite zelené nervozné monštrum + hlaškovacia škola Tonyho Starka, ktorí z toho filmu zrobili neskutočný zážitok + geniálna postava Lokiho možno tento film aj dostanú do mojej dlho sa nemeniacej TOPky , veľmi milé prekvapenie, nedá mi tu ešte zmieniť, že tento film obsahoval najzbytočnejšie 3D , aké som kedy videl

• 23.12.2008  09:48
    Až do smrti (2007)

Perfekný film Van Damma , v ktorom ukazuje že vie aj hrať a nie len kopať filmových protivníkov , ... a prestrelka na konci filmu patrí k mojím obľubeným prestrelkám

• 28.2.2010  17:46
    Bez soucitu (2010)

Rýchle, vtipné, akčné a relaxačné:-), Travolta hláškuje ako o dušu :-) a hlavne kvôli nemu hviezdička hore

• 7.2.2010  18:13
    Big Lebowski (1998)

John Goodman proste váálil:-) - BRAVO!!

• 21.12.2008  18:23
    Blade (1998)

Môj najobľubenejší film Snipesa - BRAVO

• 21.12.2008  18:26
    Blade 2 (2002)

Veľmi podarené pokračovanie skveleho sci - fi hororu so Snipesom v hlavnej úlohe , ... Blade opäť v akcii :-)

• 18.9.2011  13:44

Ryan Reynolds ako hlaškovaci boxovaci panačik bol skvely , To mě teda poser!, ... To mě poser na holý záda. ! :D

• 22.12.2008  09:38

Leslie Nielsen je pre mňa KRÁĽ paródií, len škoda že začal byť populárny až v neskoršom veku, film je nadupany skvelými gagmy a hláškami určite patri k najlepším paródiam na svete , ... Kus majú navrch pre mňa Horucé strely , ... ale inak - BRAVO!!

• 4.11.2018  12:06

Neskutočné VELdielo, ... naposledy ma tak dostalo Gran Torino , ... a to su uzz nejake rocky dozadu

• 30.8.2009  11:38
    Boj (2007)

Vyšpekulovane to bolo v pohode , ... Ale dalo sa to ešte zlepšiť, ... Ale aj tak sa mi to páčilo a neviem, ... Prečo to tu ažž tak zle hodnotíte, ... určite si to tento film nezaslúži, ... Aj keď na tu myšlienku, ... A na tých hercoch ako Li alebo Statham je tu dosť malo akčných scén , ... Ale koniec ma dostal, ... Pravdupovediac Vôbec som to nečakal, ... Dávam 3* za film a 1* za Koniec

• 4.8.2009  16:11
    Casino (1995)

Ďašia spolupráca Scorsese & De niro , Joe pesci chladnokrvny mafián, Robert de Niro ako vždy úchvatný výkon a Sharon Stone to už snáď lepšie ani zahrať nemohla - BRAVO!!

• 27.11.2011  10:26

Je priam až nemožné ako sa Geoffrey Rush do takých úloh hodí, škoda pomalšieho tempa 65%

• 22.12.2008  13:48
    Clementine (2004)

Nehorázna blbosť - a to mám filmy so Seagalom rád, ale čoje veľa , to je veľa

• 21.2.2010  19:39
    Crazy Heart (2009)

Zaslúúženýý OSCAR pre Jeffa - BRAVO!!

• 26.2.2016  20:12
    Deadpool (2016)

Naposledy som bol taký nadšený u Johna Wicka , ... Masaker hlaškoidný brutáááál :)

• 21.12.2008  18:20

Super Bombastický sci-fi akčnak s jedinečným Slyom a keď sa k tomu pridá ešte vtedy Snipes v najlepšej forme + Krásna Bullock , ... tak tento film užž snáď ani viac nepotrebuje, ...Film nadupaný akciou, ...Skvelými hláškami a k tomu ešte s troma mušličkami :-) - BRAVO!! (Toho budeš litovat do konce života. Obě dvě vteřiny):-)

• 13.8.2012  12:16
    Dexter (TV seriál) (2006)

Veľmi dlho som sa odhodlával pozrieť tento seriál až prišiel ten čas, stále lepšie neskoro ako nikdy, v živote ma tak nedostal žiadny serial hneď po prvej prezretej časti tak ako Dexter. Najlepší krimi seriál súčasnosti. Prvú sériu zaraďujem k úplne najlepšej sérií zo všetkých seriálov aké som kedy videl . 1. Séria (120%), 2. Séria (95%), 3. Séria (85%), 4. Séria (95%), 5.Séria (85%), 6.Séria (80%), 7.Séria (100%)

• 23.12.2008  10:19
    Divočáci (2007)

Skvelá komédia a ešte k tomu pieseň od AC/DC , .. ústredná štvorka to zahrala geniálne -BRAVO!!

• 21.12.2008  18:33
    Do útoku (1987)

Poviem pravdu, že sa mi tento film páčil, Sly tu bojuje o lásku svojho syna proti "láskavemu svokrovi", ... Podľa mňa je tu krásny príbeh s troškou akcie , ... Turnaj je na konci skvelý

• 15.5.2010  08:27
    Drsný časy (2005)

Drsný Thriller s Drsným Baleom o Drsných Časoch

• 23.12.2008  10:47
    Drž hubu! (2003)

Brutálna komédia s dvoma najlepšími francúzskými hercami, ... Plná skvelých humorných momentov a skvelých gagov, ... Depardieu zahral takého prihamaného chlapa skvele a hlavne humorne, ... Reno podal svoj standardný klasický pohodový výkon - BRAVO!! (Ahoj sem Quentin, Quentin z Montargis:-))

• 6.10.2011  21:12

Fajn, má to par chýb, sakra , ale keď de niro vyzerá s pištolou v ruke stále drasticky hlavne kvôli nemu hviezdička hore starej dedek ma stále na to vybaviť si svoje problemy ručne stručne

• 24.8.2010  09:58

SLY to dokázal, ... Neutichajúca akcna jazda !! BRAVO !!

<< předchozí 1 2 3 4 6 7