Simpsonovi (1989) (seriál)

Ten serial je vybornej a to hlavne proto, ze at je rodinka simpsonu jak chce prastena a se spoustou chyb, tak nakonec vsichni drzi po hromade a nic je nerozdeli. A k tomu vsemu jim napomaha i perfektni smysl pro humor.

Mafiáni (1990)

V devadesatych letech jsem se koukal na zpravy a tam bylo neco o Robertu De Nirovi. Pry se vedou spekulace, jestli nema namocene prsty v organizovane prostituci nebo neco takovyho. Rikal jsem si, to neni mozny, Robert De Niro, to neni mozny. Po shlidnuti Goodfellas a dalsich mafianskych filmu s De Nirem jsem zmenil nazor. Je to mozny.

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Perfektni film. Forest Gump sliznul ten rok vetsinu smetany (tou smetanou myslim oscary) a moc uz pote nezbylo na Shawshank, ktery byt natoceny v jinem roce, urcite by te smetany (zase myslim oscary) sliznul mnohem vice. Ale buh vi, jak to vlastne s tou smetanou (oscarem) je. Jestli nahodou meni stejne trochu zkysla. Obcas usla smetana (oscar) takovem dobrejm filmum a naopak nektere snimky dostali te smetany (oscaru) prilis mnoho. Shawshank je ale opravdu kvalitni a nezalezi na tom, kolik te smetany (oscaru) vlastne sliznul. Konec komentare. S pozdravem Bedrich Oscar. (tim Oscarem myslim Smetanu.)