Na doraz (2010)

Jen škoda, že všechny vtipné scénky a hlášky jsou k vidění v traileru... ale bezesporu je to fajn komedie na úrovni

Netvor (2011)

Ano, je to opravdu pohádka pro náctileté, naivní, se stupidním scénářem a dialogy. Označení "horor" ani nekomentuji. Nápad byl celkem dobrý, ale jednak byl šíleně zpracovaný a ještě k tomu neoriginální. Žádné překvapení se nekonalo

TRON: Legacy 3D (2010)

Světýlka na oblečcích, světýlka na "motorkách", na kruhovém udělátku á la Xena atd a přesto pro mě tento film nezazářil. Čekala jsem o dost víc, nějakou alespoň malou revoluci ve vývoji filmu, ale ničeho jsem se nedočkala. Děj je průměrný a rádoby vtipné scénky mě spíše iritovaly, například u dopadu hlavního představitele na taxík, kdy ho taxikář osočil, že zadarmo nerozváží a snaží se ho setřást ze střechy svého auta. Co to sakra bylo? Zastavím a je to. Zřejmě z toho tvůrci chtěli udělat něco výjimečného, což na mě neplatilo. Plus vidím ve skvělé hudbě, toť vše

Duch (1990)

Nejlepší duchařina, kterou jsem viděla. A nemusela být ani strašidelná. Skvěle natočeno, výborný námět, romantický (nepřeslazený!) a díky Whoopi i vtipný děj. Jeden z mých TOP filmů, které jsem viděla nesčetněkrát a ráda se na ně podívám zas.

Princezna ze mlejna (1994)

Pěkná a vydařená pohádka s nadpřirozeznýma bytostma jaksepatří :)

Princezna ze mlejna 2 (2000)

Jednička je jednička, toto považuji za úplně zbytečné pokračování. Jedničkou to skončilo jako pravá pohádka.. tohle bylo o ničem. Možná taky proto si z dvojky skoro nic, krom čertíka Yvetty, nepamatuju

Kamarád do deště (1988)

Dodnes se na to ráda podívám. Zápletka a z toho plynoucí naschvály představitelů mě bavily. Celkem koukatelný film

Vítr v kapse (1982)

Za mého dětství mě filmy s Vaculíkem a Tofim bavily, ted už bych konkrétně u tohoto snímku hodnotila níž

Život po životě (2010)

Začátek s tsunami mě velice navnadil, ale pak... Souhlasím s uživatelem kOCOUR. Je to bezbřehá nuda smíchaná s depresivními momenty, kdy stále čekáte nějakou pointu, ke které se však nedopracujete. O čem to vlastně bylo? Novinářka vydá knihu vycházející z jejích zkušeností a výzkumů a sensibila Damona děsně otravuje dělat lidem čtení a jediné, co každému vzkáže od blízké osoby z onoho světa, je to, že se nemají trápit a žít dál... a všichni jsou spokojení. K tomu neskutečně nesympatická vedlejší postava Melanie, kterou ztvárnila Bryce Dallas Howard. Pro mě veliký průšvih - film o posmrtném životě a přesto jsou zde jen náznaky posmrtného života. Nic hlubšího, nic, co by vás dostalo.. Nic, z čeho byste si po shlédnutí mohli něco odnést. Jedna hvězda za zmiňovanou tsunami a pro Damona, aby nebyl smutý, že šel do takového paskvilu.

Rychle a zběsile 5 (2011)

Nechápu vyšší hodnocení než u jedničky, každopádně to vypovídá o názoru a vkusu ostatních a to já nikomu neberu. RaZ 5 jsem viděla před pár dny v kině a i když velké plátno má umocňovat zážitek z filmu, tak z tohoto si akorát pamatuji scénu z vlaku a závěrečnou scénu s trezorem. Z čehož vlaková scéna byla nabitá akcí a povedená, trezorová scéna byla nabitá akci a její nepovedeností jsem se chytala za hlavu. Už od počátku, kdy 100tunový trezor vytrhnou ze zdi dvě auta, zvládnou s ním ujíždět s dostatečným náskokem poldům, rozbijou přitom několik bloků a ještě s ním máchaj tak, že několik pronásledovatelů smetou, mi oči natož hlava vůbec nepobíraly. Ve filmech ráda přehlédnu dost nelogičností, ale tohle bylo i na mě moc. Proto slabší 3.