• Pohádka

Naprostí cizinci (2016)

Paráda,toľko zvratov,odhalení, hra na pravdu,dobrí herci. Určite si to ešte niekoľkokrát vychutnám. A občas som premýšľala kto hrá koho v tej slovensko-českej verzii.

Lásky čas (2013)

Krásny film, na piesni How long will i love you som závislá.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Milujem týchto vedeckých bláznov aj keď im málokedy rozumiem. Ja som tiež svojim spôsobom blázon. Najobľúbenejšie postavy Amy a Sheldon. Bazinga :)

Kdo přežije - Mikronésie (2008) (série)

Jedna z mojich najobľúbenejších sérií plná super hráčov a konečne aj ženy predviedli ako sa to má hrať.

Sherlock (2010) (seriál)

I AM SHERLOCKED...

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Ja ten svet proste milujem a s radosťou sa vydám na akúkoľvek neočakávanú cestu v spoločnosti hobitov, trpaslíkov a elfov.

Temný rytíř povstal (2012)

Záver ako má byť. Nolan opäť dostal do filmu všetko.Nie je tam len akcia, zúfalstvo a strach ale aj humor, láska a nádej, ktorá naozaj umiera posledná. Slzu som uronila aj som sa smiala. Hudba opäť skvelá. A hlavne konečne viac Bruca/Batmana. Nemám čo vytknúť a s čistým svedomím dávam plný počet hviezdičiek.

Kdo přežije - Cookovy ostrovy (2006) (série)

Najlepšia séria,skvelý výber súťažiacich, krásne prostredie, prekvapivé zvraty,Jonathan, Yul a proste Ozzy :)

Kráska a zvíře (1991)

Krásku a zviera som videla ako malý drobec v kine a teraz asi po 17 rokoch opäť. Bolo to ako keby som videla nový film a veľmi pekný. Takto si predstavujem pekne nakreslenú rozprávku, krásna hudba,tancujúci a hovoriaci nábytok. Super.