• Pohádka

AZ-kvíz (1997) (pořad)

Trénujem si češtinu a mozgové bunky a prekrikujem sa s našimi kto skôr povie správnu odpoveď :)

Kdo přežije - Austrálie (2001) (série)

Ani na tretí krát to nenudí. V tejto rade som mala veľa obľúbencov a rovnako veľa ľudí čo ma štvali :) Dopadlo to ako dopadlo. Colby bude pre mňa vždy hrdina z Texasu.

Sherlock (2010) (seriál)

I AM SHERLOCKED...

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Ja ten svet proste milujem a s radosťou sa vydám na akúkoľvek neočakávanú cestu v spoločnosti hobitov, trpaslíkov a elfov.

Špinavý trik (2013)

Herecké výkony skvelé, hudba skvelá. Christian Bale je môj miláčik aj s pupkom a príčeskom, pretože nejde o vzhľad ide o to jeho skvelé herectvo. Ale ani moja neobjektívnosť ma proste nedonúti dať vyššie hodnotenie.

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Skvelé, aj napriek niekoľkým ale. Bola to jazda od začiatku až do konca. Elfská ríša krajšia ako moje najtajnejšie predstavy, útek v sudoch paráda, Bilbo a drak to nemalo chybu. Ale najväčší dojem aj tak vo mne zanechala hudba, na ktorej som pomaly ale isto závislá. Možno po tretej návšteve kina pridám aj tú poslednú hviezdu, zbalím kufre a odchádzam do Stredozeme.

Temný rytíř povstal (2012)

Záver ako má byť. Nolan opäť dostal do filmu všetko.Nie je tam len akcia, zúfalstvo a strach ale aj humor, láska a nádej, ktorá naozaj umiera posledná. Slzu som uronila aj som sa smiala. Hudba opäť skvelá. A hlavne konečne viac Bruca/Batmana. Nemám čo vytknúť a s čistým svedomím dávam plný počet hviezdičiek.

Kdo přežije - Cookovy ostrovy (2006) (série)

Najlepšia séria,skvelý výber súťažiacich, krásne prostredie, prekvapivé zvraty,Jonathan, Yul a proste Ozzy :)

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Tak všetko skončilo a bolo to dokonalé efektné finále. Polovicu filmu som mala strašnú chuť vytiahnuť prútik a pridať sa.Druhú polovicu som sa snažila potlačiť slzy. Konce sú skrátka pre mňa veľmi, veľmi emotívne. Zimomriavky boli, slzy boli aj zasmiať sa dalo. A najväčším, najcharizmatickejším hrdinom pre mňa vždy bude Severus Snape.

Fighter (2010)

Vedľajšie postavy úplne zatienili jednu hlavnú. Vivat Christian Bale.