Wilsonov (2015) odpad!

První půl hodina a bylo mi blivno. Přepnul jsem to! Potom posledních 20 min a už jsem vůbec nechápal proč se takové věci točí. Podle ukázek jsem si říkal, že to bude asi pěkné (ironie), ale že to bude tak úžasné jsem netušil. Komentář: packa, ten to vystihl.

Anděl Páně 2 (2016)

Ani se k tomu moc vyjadřovat nechci, ale dvojky se většinou nepovedou. Souhlas s komentářem IVO!

Labyrint - Série 2 (2017) (série)

Chvilkami jsem nevěděl kdo je kdo. Po týdnu jsem nevěděl o co tam šlo. Moc lidí na place. Ale jo! Konec vše vyřešil.

Ztraceni v Mnichově (2015)

Nehodnotím. Začátek, kdy se ještě jednalo o film, jsem nějak sledoval. Ale potom, kdy nastoupil dokument o natáčení filmu... co to je? (Přepnul jsem na Fed cup.) Nechápal jsem a asi už nikdy nepochopím, protože to už neuvidím. Mám dát ODPAD nebo *?

Rodinný film (2015)

Kdysi jsem viděl v tv film s V.Harapesem Operace mé dcery a jako by mu z oka vypadl tento snímek. No, je více filmů, které se opičí. Někde jsem to u jednoho komentáře ventiloval. Film nic moc. Nic to ve mně nenechalo a asi už nikdy nenechá. Za pár dní nevím o čem to bylo. Dlouhé "umělecké" záběry tomu nepomohly. Za *.

Okupace (2015) (seriál)

Kdyby v tomto seriálu Rusko "nenapadlo" Norsko myslíte, že by se to objevilo v ČT? Ne! Zase takové drama to nebylo. Nesbo blbne. Což ukazuje ve svých posledních knihách. Ano můžeme si "vzpomenout" jak to bylo u nás. Podle ohlasu jsou tu "všichni" pamětníci. :-D Je to sci-fi, tak to tak beru. Pro mě za ***, a to jsem štědrý.

Doktoři (2017) (seriál)

Jeden z nejlepších dokumentů dnešní doby. Jsou nebo budou v GENu?

MI-5: Vyšší dobro (2015)

Spooks ve filmu. Je to jako ten seriál. Dobré, koukatelné a neurazí.

Chance (2016) (seriál)

Kdyby tam nebyl D., tak se na to nekoukám. Chance, psychiatr (či co je) a nepozná, že ta baba s ním voře jako bři.Veverkové. Ze začátku to bylo celkem napínavé, ale postupně se napětí začalo vytrácet, jak při odstávce Temelína a byla z toho celkem nuda. Čekal jsem od toho mnohem, mnohem víc pane House.

Spravedlnost (2017) (seriál)

Minisérie. První díl byl dobrý, druhý nuda a nic neukázal a ten třetí něco ukázal, ale zase nic nevyřešil. Policie se rozpadla? I na policajta se choval Vetchy nelogicky. Ale pro jednou to šlo. Víckrát ne. A ten zvuk?