Gang Related (2014) (seriál)

Na Gang Related jsem narazil zcela náhodou a po prvním díle mě na tolik nadchl, že jsem věděl, že se u mě zařadí mezi TOP seriály. S přibývajícími díly seriál stále gradoval a poslední díly jsem sledoval už bez titulek, protože jsem hltal jeden díl za druhým. Důvody, proč jsem si jej zamiloval je ten, že herci jsou sympatičtí a podávají přesvědčivé výkony. Dále pak téměř vždy propadnu seriálům z prostředí gangu, špinavých ulic a zkorumpované policii. Jediné, co mě velmi mrzí, že Gang Related skončil už po 13. díle. Je to velká škoda, protože si zasloužil mnohem víc, už jenom díky tomu konci... Nejoblíbenější postavy: Ryan Lopez a Daniel Acosta

Spring Breakers (2012)

Nejkontroverznější film, který jsem doposud viděl. Pokud se chcete na hodinu a půl dostat z reality a na vše zapomenout, pusťte si právě tuhle ,,volovinu" zvanou Spring Breakers!

Jen Bůh odpouští (2013)

Atmosféra velmi podobná dokonalému Drive. Opět velmi dobrý výkon v podání Ryana Goslinga a v neposlední řadě skvělá hudba od nikoho jiného než Cliffa Martineze. I přes všechnu chválu , ale uděluji ,,pouze" 3*. Nevím proč, ale něco mi tam nesedělo. Možná ne příliš přesvědčivé výkony ostatních. Pokud se dostanu k tomu znovu, tak přehodnotím své dosavadní myšlenky. 65%

Crash (2004)

Spoilery! Úžasné drama, které se zaměřuje na osudy lidí a rozebírá je. Zalíbili se mi asi dvě scény, ze kterých jsem byl opravdu unešen a utkvěli v mé paměti! Nezapomenu na scénu, když malá holčička vběhne do střely zámečníka nebo když policista řekne zlodějíčkovi (Larenz Tate), aby vydělal ruce z kapes a mezitím ho zastřelil, protože si myslel, že měl u sebe zbraň, přitom svíral v ruce sošku. A ta hudba na konci, když přijedou policisté na místo činu, je dokonalá! Paul Haggis natočil svůj nejlepší film. 100%

Los Bandoleros (2009)

V podstatě nic se zde neděje, ale soundtrack je příjemný a je to jakým si způsobem ,,předehra" k Rychlí a zběsilý. 2* pro Vina a Michelle.

Rychle a zběsile 6 (2013)

Do kina jsem šel s tím, že se bude jednat tak trochu o scifi. Mé slova se naplnila, ale Fast and the Furious 6 mě potěšilo ve všem. Rychle to odsýpalo, na akce si nemůžu stěžovat, neboť jich tam bylo opravdu až až! Možná někde i trochu zbytečné, ale i tak jsem si to užíval. Tak též jsem byl rád, že zde zařadili i pouliční závod oproti minulým dílům. Než jsem se rozkoukal, tak byl konec. I přes nějaké ty drobné výčitky uděluji plný počet, neboť herecké obsazení je do-ko-na-lé. Nemůžu si pomoci, ale tihle hrdinové si mě získali na plné čáře :).

Havaj 5-0 (2010) (seriál)

1. série - 60%...Příjemná oddechovka na odpoledne se sympatickými herci, skvělým prostředím Havaje a místy vtipnými dialogy.

Luther (2010) (seriál)

Jeden z nejlepších krimi seriálů, který jsem, kdy viděl. Ba dokonce i nejlepší! Vraždy skvělé, vyšetřování naprosto dokonalé. Role hlavního hrdiny Idrisovi sedla, jako prdel na hrnec. Jeho myšlení a chování je úžasné. 100%

Mariachi (1992)

Za 7000$ natočit El Mariachi, tak to klobouk dolů.