Super drbna (2007) (seriál)

Where she been Serena? Who am I? That a secret I´ll never tell...you know you love me... XOXO Gossip Girl! O čem, že je Gossip Girl? Intrikách, lžích a sexu :). Jen pro zajímavost...celý seriál jsem už viděl 4x a nemůžu si ho vynachválit. I love it! Oblíbená postava: Chuck Bass

Pokojný bojovník (2006)

Přemýšlím, jak bych zhodnotil tohle mistrovské dílo.Jestliže existují poučné filmy, tak Pokojný bojovník je jedním z nich. Na filosofii, je založený celý film. Snímek, který dává člověku životní rady a obsahuje moudra. ,, Zapomeň na minulost a žij přítomností. " ,, Pořád se něco děje. " ,,Vysyp odpad. Ten nepořádek je jediná věc, co Tě drží od toho, na čem jediném Ti záleží. " 100%

Do hlubiny (2005)

Výborná oddechovka, se skvělým prostředím Baham, Jessicou Albou, která je opravdu kus a Paulem Walkerem, který měl snad i několik náhradních plící :).75%

Kamarád taky rád (2011)

Po natočení Friends with Benefits, se tato komedie zařadila mezi mé nejoblíbenější :). Will Gluck přesně věděl, že mi tenhle snímek padne do oka :). Skvělý scénář, skvělý pár, tvořící, Mila Kunis a Justin Timberlake. Miluji jejich intriky, zkrátka dvojice, jak se patří.

Obhájce (2011)

Po zhlédnutí Lincolna Lawyera musím uznat, že jsem lepší thriller neviděl a asi ani neuvidím, co se týče práva. Matthew McConaughey, jako obhájce jedná naprosto klidně a nezpanikaří v rozhodujících okamžicích, kdy mu jde o krk.

Projekt X (2012)

Teenegerovská komedie, která je o jedné velké party a ta je točena kamerou.Někdy bych si přál něco podobného zažít.60%

Podnikavá dívka (1988)

Neumím si představit, že by hrála jiná písnička než ,,Let The River Run od Carly Simon".Pěkný příběh s Harrisonem Fordem a Melanie Griffith ze kterého se dá i poučit.

Disturbia (2007)

Jeden z mých oblíbených filmů, který jsem viděl už mnohokrát a pořád se na něj můžu dívat.Hraje v něm jeden z mých oblíbených herců Shia LaBeouf a zároveň režisér i díky Disturbii.Podle mě skvělý nápad Carusa na napínavý thriller.Jsem moc rád, že si Shia s hlavní rolí poradil výborně.Film rychle odsýpá a u mě má 5*.