Gentlemani (2019)

Vystajlovaný,vyhajpovaný,vykonstruovaný až běda.Marihuanoví baroni.Chch.To je prdel!Jak se jmenuje poradce pro dohušťování?Ten chvílema musel naběhnout,dohustit,a zase vodběhnout.

Richard Jewell (2019)

Hele,film dobrej,ale...zhaftnou mně federálové za terorismus a zase mně pustí.To jsem sice pro idiotskou veřejnost v hajzlu,ale křeslo je eště daleko.

Kulka pro generála (1967)

Volonté výborné.Nejslabší náhradník "NeroHilla" ever.

1917 (2019)

Nesmyslnost války je pravděpodobně skrytá v tych spojeneckých aeroplánech,které lítají stejným směrem jako naši dva hrdinové a kvůlivá té obrovské nesmyslnosti už se jim ani do pilotní kabiny nevejde ta zpráva oč tu běží.Jinak vymazlený(ty hromady hilzen!!),ale scény typu:"děťátko","žalm v lesejčku"a "Joshua Tree"?

Staříci (2019)

Pff,pomalej jsem skoro stejně.Ale jsou tam díry jak v chrupu starého muže.Asi jako to vo tom stoletym staříkovi.

Parazit (2019)

Nejchytřejší rodina jižně od 38.rovnoběžky si,asi jen tak z plezíru,žije ve shnilym sklepě./.-/-/-../.-/-/-../

Barva z vesmíru (2019)

V temných hvozdech Nové Anglie.No ty vole,přesně tam,Arkham.Bzíky bzíky bzík.

Pád anděla (2019)

Kde jsem slyšel ty brumlavý zvuky?V Godzille?Laskomina pro konspirační teoristy,jinak zábavná hovadina.N.Nolte je "poslední Rambo".

Bitva u Midway (2019)

Emmerich jako fík.A na mym osm let starym televizu to nevypadá ani přehnaně digitálně.Ovšem nosit letecké brýle zásadně na čele,létat s otevřenou kabinou,asi že horko,nebo aby sis mohl pokecat s palubním střelcem....

Zaklínač (2019) (seriál)

Ale šanci tomu ještě dam.I když z toho leze x-tá variace na X-meny/womeny.Ve slovanských hvozdech pobíhají afroameričani.To je mi celkem wurst,hlavně že má Zaklínač paruku jak Sam Hawkins na Woodstocku.Proboha proč?