Gladiátoři z pekla (2011)

Ale zase tak po hoďce se to rozjede do takovýho heavy metalovýho ratata a je tam parádní tlustej rytíř v kroužkovaný košilce XXXL!

Rváči (2002)

Nadějný mladík zjistí po asi třech vraždách,že ho vlastně nebaví jíst nejdražší jídla ve francouzských restauracích a odchází na severozápad Austrálie založit první Pizza Hut pro aboriginské spoluobčany.Good luck.

Smrtelná kořist (1987)

Hlavní hrdina,nějakej Rambozo,se natře feromonem z drcených bzučivek zelených a zahrabaný v listí na sebe láká žoldáky,které toto přírodní afrodisiakum mocně přitahuje.

Cesta do pekel (2009)

Náramná přikomixovaná "chandlerovka"Nemusel bych ani psát,že o hlášky není nouze,protože R.Chandler je jeden z vynálezců hláškování v kriminálkách.Hutchison s Rhamesem to vskutku šperkujou.Dobrej padouch půlka úspěchu!VYKUŘ MI SINATRU!

Opičí král (1986) (seriál)

Tohle je petelice pralesní moudrosti!!!!A jedinej seriál co si pamatuju z 90.let,asi proto že šel v nějakym odpolednim mezičase mezi kalbou a novou kalbou.

Král Škorpion - Bitva osudu (2012)

Dvojka hrdinů celkem vtipná.B.Zane je ale hodně suchej a Pearlman vždycky vypadá jako divnej trouba,tak tady je jenom trouba.A přízraky ze suterénu,což je,jinak řečeno zde-záhrobí,to jsou též vykukové.Jo,a nesmím opomenout zvláštní druh slonů zvaný též tenkokožci.Když já mám slabost pro démony pohybující se aka Monkey king...

Minotaur (2006)

Jednou,asi tak za sedm let vyrazí trestná výprava Kreténů někam do Germánie,tam jim vydají asi třináct nepovedených potomků,pocházejících zřejmě z příbuzenecké lásky.Tito jsou následně za ohromných tramtár vhozeni do labyrintu,kde je všechny asi tak během čtyř hodin sežumlá Minotaur.Nabere na rohy typu"lyra"a uslintá k smrti.Dalších,bez asi tak čtyř hodin,sedm let,se zrůda živí myšmi.

Umělec (2011)

Takže teď jsem 100 minut čučel na černobílý skoroněmý film a připadalo mi,že každou chvíli vleze do dveří Oldřich Nový,nebo tak někdo.A přiblble sem se usmíval.Bezvadný.J.Dujardin je můj idol již nějakou chvilku a Bérenice Bejo se jí(m)právě stala!!!Za pozornost stojí J.Cromwell,představitel"chiefů"v roli oddaného"Žána".Film začínající písmeny ART.Očekávám masovou oblibu.

Smrtící triky (1986)

Sakra,já už skoro čekal,kdy se objeví prof.Lefevre,nebo sám pan Fantomas!Ale i překvapivý zvraty v ději,dobrý.

Templář (2011)

Konečně se zase někde mydlí porádný chlapi dvouručákama a dá se jim to i věřit.