• Rodinný

Operace: Koukej kolem sebe! (2015)

Vidím, že nejsem jediný, kdo tuhle prostoduchost nemohl vystát. Připadá mi, že v dnešní době může točit každý, stačí si jen obstarat technické vybavení a pár lidí ze stáda tupců. Jeden velkej vopruz.

Rico a Oskar, malí detektivové (2014)

Humorně laděný příběh s detektivním zauzlením. Pro mě velmi příjemné překvapení, když jsem zjistil, že jde o německou produkci. Rico vypadá jako vafle politá bílou čokoládou. Věděli jste, že piraně jsou dravé ryby s ostrýma zubama z čeledi tetrovitých? Zraněné zvíře nebo i člověka rozcupují během pár sekund na úplně malé kousky.

Sestřiny děti ve válce (2010)

Infantilní cypovina určená výhradně pro fakany, kteří serou do plenek, což byl záměr. Nesympatičtí herci vás budou nutit, abyste je smetli z povrchu zemského, což nebyl záměr. Pochybuji, že se to bude líbit oduševnělým dospělým, snad jen retardům nebo nesvéprávným... tečka.

Kostka (1997)

Kostka je labyrint, odkladiště nepotřebných lidí, kteří nemají společnosti co nabídnout. Život není o tom znát odpověď na každou otázku. Někdy neexistuje odpověď. Přežijí pouze silní jedinci. Zkuste si zahrát na život a na smrt.

Vetřelec: Covenant (2017) odpad!

Za celou dobu mého působení na tomto serveru to je poprvé, co jsem film nedokoukal a nebylo to z důvodu usnutí. Jako co to má být? Nic neříkajíc ubohá slátanina. Musel jsem to vypnout u 16. minuty, abych neztratil dalších 106 minut svého drahocenného času.

Crossroads (2002)

Jó, to byly časy, kdy rocková hudba byla mainstream. Dnes už pomalu o rockovou pecku nezavadíte. Příběh samotný není sice žádná sláva, ale mohlo to být i horší.

Rošťák Benny (2011)

Bejkovina, která nemá s rodinným filmem nic společného. Vánoční atmosféra, kterou se snažili zkutit, nakonec zkurvili. Přišlo mi to jako Vánoce na jaře. Není obvyklé, aby se písničky přezpívávaly do češtiny. Zde to riskli a dopadlo to šmejdsky. Vhodnější by bylo nechat je v původním znění s českými titulky.

Pozdrav od Mika (2012)

Velmi milé překvapení. Ze dvou skok na čtyři hvězdy, to se mi stává u podobných filmů málokdy. Je v něm hodně pravdy a inteligentních dialogů. Škoda jen, že opravdové přátelství neexistuje i v reálném životě.

Létající třída (2003)

Koukám, že původně jsem film ohodnotil třemi hvězdičkami. To jsem byl zhulený, ne? V tomto případě sešup. Ani si nepamatuji, že jsem ho už někdy viděl. Opět se potvrdilo, že Němci nemají talent na filmování.

Bez vraždy za létem (2008)

Nemám ve zvyku nedokoukat film do konce. Tady moc nechybělo, ale jelikož jsem to přeci jen vydržel, jednu hvězdičku si zaslouží, a to především za závěrečnou scénu o filozofování nad tím "co bude, až budu jednou velký". Tohle není baseball film, nýbrž base film (bezcenný).