• Rodinný

Vesnice (2004)

Viděl jsem nejprve s českým dabingem a zhodnotil za *, po půl roce v originále s českými titulky a žádná změna nenastala. Vesnice - už nikdy více.

IQ tykve (1979)

Je to sice stupidita, ale uhlazená stupidita.

Sněhurečka (1969)

Taková konina, že nechápu, proč jsem nedal odpad!

Orlí pero (1979)

Suchopárný film. Nechápu, co na něm vidíte.

Showgirls (1995)

Filmový omyl: Ve 14. minutě, kdy jsou Nomi a Molly na ulici, můžete zpozorovat na hrudi Nomi stín kamery a vzápětí stín mikrofonu na asfaltu.

Poslední upír (2007)

Skladba při finální šarvátce je kolosální.

Gladiátoři (2010) odpad!

Těšil jsem se při zjištění, že film získal ocenění za vynikající kvalitu zpracování. To jsem neměl dělat. Tato italská žvatlanina je prošpikována nuznou kamerou, herci vypadají jakoby vzali roha z vězeňského karnevalu a výprava stojí za hovno. Chvílemi jsem měl pocit, že by možná bylo lepší bafat cikánům ocasy. Ti, kdo ocenili tohle gladiátorské smetí, museli být řádně zhulení a nebo potkali někoho tmavé pleti a z výše uvedené činnosti jim ruplo v kebuli. Jinak si to nedokážu vysvětlit.

Válka draků (2009) odpad!

Jestli váháte, zda se podívat na Válku draků či Sněženky a machry po 25 letech, doporučuji koupit si provaz a najít strom s pevnými větvemi.

Mělký hrob (1994)

Filmový omyl: Při shazování automobilu z útesu je vidět v zadním okénku mikrofon v plné parádě.