• Rodinný

Příběhy z USA (2007)

1. příběh- Klub Soda: *. 2. příběh- Ulice bolesti: **. 3. příběh- Člen: odpad! 4. příběh- Život tě proslaví: **. 5. příběh- Rytíři z L. A.: *. 6. příběh- Maličkosti: **.

Sám doma 4 (2002) (TV film) odpad!

Ksicht vybledlej už není ten Kevin, kterého známe z prvních dvou dílů. Původní herci byli nahrazeni jinými, což je totálně v prdeli. Pokus o navázání na dvojku je značně nevkusný a trapný. Které hovado tohle zpískalo?

Nezvaná (2009)

Kdo neviděl, ať nečte můj komentář!!!! Pro mě konec nebyl šokující, poněvadž jsem to tušil. Akorát jsem nepoznal, že její sestra je mrtvá.

Bublina (2005)

Natočit zcela obyčejný film o zcela obyčejných lidech s neherci bez zvláštních efektů, akčních honiček a emočního vypětí, který dokáže zaujmout i mě, personu neholdující podobným tichým snímkům, tomu říkám umění. Dokonce jsem uhodl, kdo je vrah.

Ptáček (1997)

Podle obsahu děje jsem čekal víc než mi bylo naservírováno. Moc nechybělo a byla by jen jedna hvězdička, takže hodně slabé dvě hvězdy.

Solaris (1972) odpad!

Vážně bych se chtěl setkat se všemi lidmi, kteří tomuto blábolu dali vysoké hodnocení.

Asterix a Obelix (1999)

Jeden žebrák měl bratra a ten zemřel, ale když žil, tak neměl bratra. Proč? Odpověď na hádanku najdeš ve filmu.