• Rodinný

Nocturna (2020)

Tohle není horor, nýbrž drama.

Hlasy (2020)

Jsem na sebe hrdý, že jsem pointu uhádl.

Díra (2019)

Ve mně to evokovalo filmy Kostka a Saw. Poselství, které nám Díra poskytuje, je, že stojí za to žít pro někoho, koho milujeme.

Jako dětská hra (2009) (TV film)

Ty vole, to jsem si zase vybral film. Postavy chovající se jako trotlové, kteří nechali svůj mozek v muzeu. Já měl pocit, že sleduju nepovedenou červenou knihovnu Rosamunde Pilcherové.

Král z ostrova Bastøy (2010)

Tohle mi vůbec nesedlo. Děj nudný a žádná empatie k postavám. Já měl pocit, že to herce vůbec nebaví. Neříkám, že jsou špatní, ale nedokázali mě vtáhnout do děje. To je velké mínus.

Sestra (2018)

Už dlouho se mi nestalo, že jsem se při hororu nudil tak jako u tohoto. Jeptiška, co má vypadat strašidelně, je spíš k smíchu. Sestra na mě nezafungovala.

Tetsuo (1989) odpad!

Naprostá šílenost, která nemá hlavu ani patu. Tohle normální člověk nemůže pochopit. Jsem přesvědčený o tom, že to natočili pro chovance cvokhauzů po celém světě místo šokové terapie, která je nic proti tomuhle.

Maladolescenza (1977) odpad!

Tohle měl bejt zajímavej a kontroverzní film podle některých. V některých státech byl zakázán. A já se ptám, proč není v těch samých státech zakázán film, ve kterém je vražda? Protože podle dutých hlav je ta vražda skutečná, a proto se to musí zakázat, ne? Hovno je skutečné. V tomhle filmu, co je zobrazeno, není reálné, stejně jako vražda. O pornografii by se jednalo, kdyby bylo vidět, jak kluk strká svého šulína do pochvy holky, nebo jak jí líže toho jejího bobra. Nic takového zde není. Samozřejmě, že ne, kdyby jo, tak by film nemohl být vysílán nikde na světě. Já jsem si myslel, že Češi nejsou národ debilů, i když se tak prezentuje, ale někteří z vás nám dokázali, že místo mozku používáte čůrací orgán. Přemýšlím-li, co má dát divákovi tato nesmyslná slátanina, tak přicházím k názoru, že ztrátu času. Nejvíce úchylný tam byl ten les, a to kdo ví, jestli ten film nezakážou jenom proto, že souložil s osmiletou Vietnamkou.

Noční můra v Elm Street (1984)

Tohle je kultovní horor, který má vyděsit, jo? Ani hovno! Dokonce i malí parchanti se tomu smějí, jaká je to krávovina.