Wonderland Masakr (2003)

Hodně dobrý střih a mírně nadprůměrný Val se slušivou endžílou na hlavě. Ale to je bohužel málo. Pro neznalého reálií (včetně mě) trochu chaos a v globálu docela nuda. Pro českého diváka téměř bezcenný film.

Tatínek (2004)

Takové teplé, lidské a milé jako všechno, co kdy Svěráci udělali.

Příběh žraloka (2004)

Pár docela dobrých gagů (např. suši bar) a pěkná animace s rybími xichtíky dle skutečných herců (mmmmmmm ta Angelina Jolie!), ale jinak celkem nuda.

Roughnecks: The Starship Troopers Chronicles (1999) (seriál)

Docela náhul, zbraně nestačí vychladnout a brouků jak nas*áno. Nejlepší je epizoda s odchytem mláděte brouka chrlícího plazmu a následný transport přes rozpadající se most. Jenom škoda že Drsňáci jsou v podstatě nesmrtelný a naturalistických scének rozmašírovaných pěšáků se tu nedočkáme. Zato Ibanezová je tu jako Rampa McKvak - dokáže havarovat s čímkoli :o)

8. míle (2002)

Už jsem viděl lepší kusy je to průměr šedej furt tam žvaněj černý pusy s nima jeden bledej yeah, yeah Myslym že ho ocení jen kdo chce vidět Eminema ale pro nás pro ostatní víc ambic ten filmík nemá yeah, yeah One Choice One Opportunity... ... One Look

Zjevení (2002)

Christina je sice pěkná, ale její postava je poněkud mdlá. Ostatní postavy jsou jen zástup v pozadí. Pointu lze díky přirovnání k "Šestému smyslu" a "Těm druhým" na přebalu videokazety odhalit už po pěti minutách - tedy v době kdy Casie sejme auto na komoru a ona vyvázně téměř bez škrábnutí. Škoda, z námětu i Christiny Ricci šlo určitě vymáčknout mnohem víc.

Ďábel přichází (2000)

Deset vteřin napětí, dvě minuty průměrných vizuálních efektů a 95 minut nesmyslů a nudy. Jedinou zajímavostí je Jan Tříska v epizodní roli.

Frekvence (2000)

Jen houšť a větší kapky! Jeden z mála sci-fi filmů od prvního Matrixu, který mě jako skalního scifistu dokázal zaujmout. Ten konec opravdu nemusel být až takový hepáč, klidně by stačilo, kdyby se vrátila máma, s tatou si jenom poděkovali po vysílačce a ten by si pak v klidu umřel na raka jako v jedné z prvních změněných časových linií. Přesto tento film posílil moji naději v lepší zítřky americké SF produkce.

Pánská jízda (2004)

Trapárna na n-tou. Jedna hvězdička jenom proto, že pár horších českých filmů ještě existuje.

Trosečník (2000)

Precizní Zemeckis, skvělý Tom Hanks, bohužel ke konci docela nuda. A střih "4 years later" byl na můj vkus docela drsným zkrácením Hanksova pobytu na atolu.

Časové pásmo bylo změněno