luciasce

Česko

2 body

<< předchozí 1 2 3
    • 28.4.2017  10:30

Když pomineme pár nelogických momentů, tak to byla pěkně zábavná podívaná s výbornými hláškami, skvělými scénami nejen rozmašírovaných nabušených aut, hudba paráda... Vin skvělý, Dwayne skvělý a Jason jako vždycky boží. Charlize prostě sednou záporný postavy, nemůžu si pomoct a u Michelle by člověk plátno poslintal... poslední dobou vidím všude Eastwooda, takovej Little Nothing, kterej se kariérně dere kupředu :D na některé předchozí díly to nemá, ale pořád si to drží laťku skvělý podívaný.

• 16.3.2017  17:44
    The Killing (TV seriál) (2011)

Kdybych neviděla dánskou originální verzi, možná, ale jen možná bych dala pět hvězd, ale prostě... no prostě dánská verze je dánská a nelze nic povyšovat nad ni, samotní Dánové jsou na remake pyšní, právem, amercká verze má jisté a ne úplně zanedbatelné mouchy, ale má i velmi silná místa.

• 7.7.2016  09:12
    Belgica (2016)

Zajímavý snímek a jak řekl i režisér při úvodu, ano, je tam sex, drogy a rock'n'roll, ale jde i o rodinné vztahy, pouta, přátelství, důvěru a byznys. Co se stane, když jeden bratr je mozkem a druhý je beznadějným bohémem, když jeden umí vydělat peníze, aby je hned ten druhý rozházel a co se stane, když jeden umí odpouštět, zatímco druhý žije v minulosti. Výborná hudba, člověk se občas chytil, že se houpe v rytmu, nebo si v tom kině chtěl stoupnout a začit tam pařit na plný pecky, nebo že má chuť po vystoupení zatleskat. Skvělá kamera i scénář. Stef se v roli velice vyšvihnul a od jeho počinu v Ademu ušel zase kus cesty dopředu.

• 23.4.2016  17:06

Díváte se, díváte a říkáte si, jak je to hloupé a nedotažené a najednou se přistihnete, že vás to drží za srdce. Skutečnosti, které jsou na první pohled jednoduché, na druhý pohled hluboké a zraňující. A v neposlední řadě výborné herecké obsazení...

• 11.3.2016  09:18

Nepatrně lepší počin, než druhý díl, který byl v celé téhle trilogii velkým zklamáním. Přesto si myslím, že tam byl dán velký prostor omáčce, která tam být vůbec nemusela, typu dlouhé záběry na auta jedoucí kamsi, oproti tomu byl dost ošizen závěrečný proces, který byl v knize fenomenální.

• 4.3.2016  10:30

Kniha byla naprosto strhující, člověk ji přečte jedním dechem. Film oproti tomu ten dech naprosto ztrácí. Je to roztříštěné a jednotlivé scény jakoby do sebe nezapadali a fungují skvěle jen když jsou osamocené. Kdo předtím nepřečetl knihu, tak se může v ději úplně ztratit a nepochopit, kde se najednou v té scéně objevilo to a tamto. V některých věcech mě dost iritovalo, že se odtrhli dějově od knihy. Jakoby produkce najednou nevěděla, jak celé zpracování uchopit. Škoda toho. Těším se, jak na tohle bude reagovat americká produkce, pokud teda nějak reagovat bude.

• 4.3.2016  10:07

Zvolila jsem si, že si přečtu knihu a pak se podívám na film a pak se podívám na americkou verzi. Myslím, že jsem dobře udělala. Kniha je komplexní a naprosto dokonale napsaná, film je dějově osekaný a pokud nevíte některé souvislosti, můžete se v tom ztratit. Nicméně rozdíl mezi knihou a filmem není tak velký, jako při druhém dílu milénia, kde mi přišla kniha naprosto špičková a film lehce odfláknutý.

• 18.2.2016  11:52
    Vražda (TV seriál) (2007)

První série 100%, druhá série 99,99%, i ten svetr jsem měla na sobě, nakonec jsem si koupila jiný :) ale prošla jsem si natáčecí lokality v Copanhagenu a prostě tohle je špička seriálové tvorby, tak dobrá, že Amíci se rozhodli to zkopírovat a tvůrci Forbrydelsenu jsou na to náležitě pyšní.

• 18.2.2016  11:41

Jsou filmy, které si pouštím k usínání, jako tento, protože prostě nejsou dostatečné zajímavý, aby udržely moji pozornost. Jsou filmy, které si pustím s očekáváním, že se na ně podívám, protože se zdají dobré (z traileru, doporučení). Puss in Boots jsem si pustila jako usínací film, připravena vidět to po deseti minutách v průběhu několika dní a musím tomu dát plus, že jsem neusnula a dodívala to v kuse. Bylo to celkem dobré, až na to vejce.

• 18.2.2016  11:36

Takový nízkonákladový za pár kaček, ale celkem koukatelný, nebylo to špatný, i ten scénář byl celkem poslouchatelný, ale hodně věcí bych si tam dokázala představit lepších. Ale herečky nebyly vůbec špatně obsazené.

• 18.2.2016  11:31
    Deadpool (2016)

Všichni o tom mluví, neviděla jsem jediný trailer, jen nějaký plakát, dala jsem tomu šanci. A musím říct, že jak ty hrdinské xmenovské, supermanovské, batmanovské a hrdinské filmy moc nemusím a všechno mi to přijde prostě stejný, tak tohle konečně mělo nápad a vtip, zasmála jsem se, pobavila jsem se a odešla jsem z kina spokojená, účel splnilo.

• 18.2.2016  11:27
    Líbej mě (2011)

Jedna hvězdička za švédský film, druhá hvězdička za skvělou Ruth, třetí hvězdička za skvělou Liv, čtvrtá hvězdička za skvělou kameru a pátá hvězdička za skvělou hudbu... Už dlouho mě tak nic nechytlo... Taková lepší verze anglického You&Me s tím rozdílem, že tady jsou ty scény naprosto nabité, jiskřivé a uvěřitelné, nevyumělkované a citově syrové a jemné zároveň... Lidi se tu opírají, že to téma tady bylo stopadesátkrát před tím, že to je okoukaný, že to bylo zajímavý před dvaceti lety a teď už není, no a co? V Americe točí romantické filmy, jeden jako druhý milionkrát to samé, batman padesátkrát, superman stokrát a je to nuda, tohle je aspoň nabitý citama a krásnými hereckými výkony. Ano je to obyčejný film, ale je to krásný obyčejný film, který stojí za podívání.

• 18.2.2016  11:19

Kdo dělal obsazení? Tohle byl nejmíň uvěřitelný pár na světě. A i když obě herečky jsou jinak skvělý, tahle kombinace se nepovedla. Navíc s tou hereckou historií, kterou mají, to bylo uvěřitelný o to méně. Kdo psal proboha scénář? Ty dialogy byly snad ještě méně uvěřitelné, než to herecké obsazení.

• 20.4.2015  17:40

Takový pohled do vztahu jednoho páru, který bojuje o existenci, jako jakýkoliv jiný.

• 11.1.2015  12:11
    Banshee (TV seriál) (2013)

Já s tímhle seriálem mám nějaký problém. Nápad celkově je bezva, ale ty jednotlivý postavy mě tak neskutečně iritujou. Lucas obsazení totálně nesympatickýho týpka, kterej má na každou situaci stejnej ksicht. Je tak šíleně necharismatickej, že naprosto nechápu efekt, přijde k němu žena, shodí oblečení a on ji vyšuká mozek z hlavy aniž by řekli slovo. Tím se každá baba, která tohle udělá, pro mě stává naprosto neatraktivní osobou. Jednotlivý události jsou trochu padlý na hlavu a logiku v nich hledat je nemožný, po druhé epizodě se vše stává naprosto předvídatelné, protože to jede podle stejnýho vzorce. Končí to bud sexem nebo vraždou. Scénář je plytkej a prostej, možná až moc jednoduchej, občas člověk jen kroutí hlavou, co to tam zase vyblili za nesmysl. Nemůžu tomu dát ani tu hvězdu, protože to je naprostej brak. Mohla bych napsat ještě milion věcí, co se mi na tom nelíbí, ale shledávám to zbytečným maření mého času a sil.

• 30.12.2014  15:10
    Lucy (2014)

Jen pro krásu Scarlett **, jinak je to brak.

• 4.11.2014  14:54
    Muž z oceli (2013)

Je pravda, že natočit desetkrát natočené téma, je těžké natočit po jedenácté, ale možná je lepší se nesnažit. Přišlo mi to takové nijaké, začátek byl takový lehce patetický. Ale hlavně mi to přišlo celé roztříštěné a neuspořádané, někdy tam skákal děj tak nějak zvláštně a střih mi přišel zvláštní, jako když skočíte z jednoho děje do druhýho a nic mezi tím... už se to nedá omluvit ani efekty, těch už je v každém filmu až moc.

• 19.10.2014  12:04
    Chirurgové (TV seriál) (2005)

Jeden z mála seriálů, který je na svou délku vysílání velice kompaktní a neztrácí na dechu, občasná výměna herců není úplně rušivá, i když je občas lehce drastická. Ale to je život. Nejen, že se to zaměřuje na lékařské případy a fandové tohoto žánru jsou uspokojeni občasným prostřihem do střev, ale hlavně je to o lidských příbězích, které jsou zde zastoupeny víc než obstojně. Líbí se mi na tom taky to, že jsou zde zastoupeny různé osobnosti, jedni konstantní a stálí s pevným přesvědčením, smyslem pro morálku, jiní trochu více do větru, prostě to není to jednotvárné, nevím, co dál, tak udělám z postavy, která se chovala do téhle chvíle nějak, úplně někoho jiného. Asi největší plus má u mě Arizona, ta prošla klasickými etapami a bouřemi svého života a reagovala na ně tak, že to pro mě bylo uvěřitelné. Na seriálu mi přišel vtipný fakt, že vzhledem k tomu, že v něm je konstantně zastoupený vztah mezi dvěma ženami, snaží se to tvůrci vyrovnat občasným zastoupením vztahů mezi dvěma muži v podobě pacientů, přičemž v jedné sérii se objeví minimálně jeden takový pár, to jen takový postřeh. Rozhodně mezi mé oblíbence patří Dr.Bailey... ale zpět k seriálu. Je to propracovaná záležitost, doufám, že ještě chvilku s tak dobrou úrovní vydrží.

• 29.6.2014  21:32

Kdo s koho, akorát v tomhle případě nechcete být ani první ani poslední, není vítěze a není poraženého.

• 27.6.2014  21:50

Kdyby to v sobě obsahovalo alespoň trochu základní logiky, byl by to skvělý film, takhle to na mě působilo jako přetechnizovaný patos, ten závěr byl ale pěkný.

• 5.4.2014  13:11

because Yvonne Strahovski

• 26.3.2014  22:56
    Noe (2014)

Někdo tu napsal, že to lépe natočit nešlo... šlo, já to klidně natočím lépe a to neumím točit... o čem to je? (lehký spoilery, kdo nechce, at nečte) odnesla jsem si to, že andělé jsou ve skutečnosti válející se šutry, co mašírujou lidi svýma kamennýma rukama, že v tý době se dal udělat spolehlivej pregnancy test na lístku od stromu, že Hermiona je fakt dospělá ženská a porodila, že Noa chtěli zabít v jednu chvíli tři lidé a ani jednomu se to nepovedlo, a že Noah skončil po opadnutí vody ožralej na pláži... tyhle věci, kdyby se vypustili, tak to bylo i trochu koukatelný, takhle to byl patos neskutečnýho kalibru

• 19.3.2014  20:53
    Hledání (TV seriál) (2014)

Velice sympatický seriál s pravdou uvnitř své podstaty. Zvlast druha polovina první série se velmi dobře rozjela.

• 19.3.2014  20:46
    Enlisted (TV seriál) (2014)

Celkem dobré odreagování od současné vážné seriálové tvorby, prostě blbina, která celkem pobaví, člověk při sledování k tomu tak musí přistupovat.

• 10.2.2014  22:07

bestofka všech těch různejch show na talenty, tohle má solidní tempo ve všech řadách a ty lidi fakt makaj na to, aby něco dokázali, Jabba, Super Crew, Quest Crew, atd... I am me ( s českou účastnící), to jsou lidi, který se vám vryjou do paměti a nezapomenete na ně, ne jak u výherců rádoby ostatních soutěží, kteří upadnou v zapomnění hned jak soutěž skončí...

• 10.2.2014  21:49

Moc pěkně zpracovaný dokument, pustila jsem si ukázku a pak už jsem se od toho neodtrhla, viděla jsem i jiný dokument na stejnou událost a nebyl tak poutavý.

• 26.1.2014  22:43

Mělo to pár velmi světlých okamžiků, kdy se člověk zasmál, viz.scéna z klubu po schodech k autu, ale nebylo jich moc, výkon DiCapria byl ale bezchybný, dostává čím dál lepší role a hraje je skvěle.

• 4.1.2014  22:50

Dvakrát jsem se na to začala dívat a dvakrát jsem u toho usnula...

• 4.1.2014  22:47

Vemte si kterýkoliv pět minut z filmu a dopočítáte se tam takových nesmyslů, zbytečných chyb a unuděného dialogu, že bych nevěřila, že něco takového vůbec byl schopen někdo produkovat, pod to bych se nepodepsala...

• 23.11.2013  11:17
    Perníkový táta (TV seriál) (2008)

Já si prostě nemůžu pomoct, ale tohle je jedna z nejnudnějších věcí, co jsem viděla, jako je to dobře zahraný, dobré téma, ale prostě hrozná nuda.

<< předchozí 1 2 3