Batman začíná (2005)

Omylem jsem se na to zacala divat podruhe. Bylo to opravdu omylem. Des.

Cesta na Měsíc (2015)

Ty detske skafandry maji moduly NASA v zakladni vybave? To jsem netusila. Ale na druhou stranu jsem bez pochyb, ze decka v budoucnu taky budou litat do vesmiru, to je nevyhnutelny.

Déšť (2018) (seriál)

Prvni dil byl hodne, hodne, hodne slabej. Ale od druhyho dilu se to rozjelo a prvni serie ma prijemny tempo, zadny mazani medu kolem huby. Chladnokrevny rozhodnuti zivot nebo smrt. Alba mi v roli vylozene nesedne. Mikkel je naopak do role delanej.Druha serie byla slabsi a Rasmus zacal byt lehce nesnesitelny, umrceny floutek.

Alfa (2018)

Kdyby nemeli herci zuby jak po navsteve zubare, vlasy a vousy jak po navsteve holice a obleceni jak po navsteve gucci obchodu a kdyby vybrali krapet lepsiho herce, ktery nevypada jako ze umre mimo stan pri prvnim zavanu vetru, tak by se mozna, ale jen mozna dalo uvazovat o povedenem filmu. Takhle to byla fakt jen pohadka pro decka 5-10let o tom, jak si clovek poridil prvniho psa v historii. Velke minus, ktere film nese a detem o tom rikat nebudem, ze pro film zemrela 4zvirata. RIP

Joker (2019)

Ne, prostě ne, celé mi to přišlo křečovité, Joaquin mě nepřesvědčil.

Rychle a zběsile 8 (2017)

Když pomineme pár nelogických momentů, tak to byla pěkně zábavná podívaná s výbornými hláškami, skvělými scénami nejen rozmašírovaných nabušených aut, hudba paráda... Vin skvělý, Dwayne skvělý a Jason jako vždycky boží. Charlize prostě sednou záporný postavy, nemůžu si pomoct a u Michelle by člověk plátno poslintal... poslední dobou vidím všude Eastwooda, takovej Little Nothing, kterej se kariérně dere kupředu :D na některé předchozí díly to nemá, ale pořád si to drží laťku skvělý podívaný.

Zločin (2011) (seriál)

Kdybych neviděla dánskou originální verzi, možná, ale jen možná bych dala pět hvězd, ale prostě... no prostě dánská verze je dánská a nelze nic povyšovat nad ni, samotní Dánové jsou na remake pyšní, právem, amercká verze má jisté a ne úplně zanedbatelné mouchy, ale má i velmi silná místa.

Belgica (2016)

Zajímavý snímek a jak řekl i režisér při úvodu, ano, je tam sex, drogy a rock'n'roll, ale jde i o rodinné vztahy, pouta, přátelství, důvěru a byznys. Co se stane, když jeden bratr je mozkem a druhý je beznadějným bohémem, když jeden umí vydělat peníze, aby je hned ten druhý rozházel a co se stane, když jeden umí odpouštět, zatímco druhý žije v minulosti. Výborná hudba, člověk se občas chytil, že se houpe v rytmu, nebo si v tom kině chtěl stoupnout a začit tam pařit na plný pecky, nebo že má chuť po vystoupení zatleskat. Skvělá kamera i scénář. Stef se v roli velice vyšvihnul a od jeho počinu v Ademu ušel zase kus cesty dopředu.

Crazy Kind of Love (2013)

Díváte se, díváte a říkáte si, jak je to hloupé a nedotažené a najednou se přistihnete, že vás to drží za srdce. Skutečnosti, které jsou na první pohled jednoduché, na druhý pohled hluboké a zraňující. A v neposlední řadě výborné herecké obsazení...