Hačikó - příběh psa (2009)

Aj napriek tomu, že príbeh, podľa ktorého bol film natočený by sa dal krásne vyrozprávať zhruba za pol hodinku, aj napriek tomu, že to bolo citové vydieranie ma tento film chytil za srdce, ako, myslím, každého milovníka nemých tvári. Preplaka som zhruba trištvrtinu filmu (áno som veľká citlivka:)), aj po filme som sa cítila fakt smutná. Nedojímal ma len príbeh oddaného psieho priateľa ale krutá pravda ako ľudia môžu ľahko a rýchlo, bez varovania prísť o toho koho milujú. U mňa je to za 5*, pretože milujem filmy so správnymi myšlienkami.

Donnie Darko (2001)

tento film si musim pozret este raz, na prvy krat ho zrejme neviem patricne ocenit ....

Zápisník jedné lásky (2004) odpad!

Co je na tom krasneho ? Bohate, totalne rozmaznane dievca nevie co chce, alebo inak: chce vsetko. Ok ok, prezije nezabudnutelnu letnu lasku s chudobnym chlapcom, rodicia ju prekazia lebo chcu pre svoje dievcatko len to najlepsie. Po case sa opat sialene zalubi, zasnubi a je same milujem ta sem, milujem ta tam.,..akonahle vsak vidi v novinach svoju letnu lasku stat pred krasnym bielym domom odchadza za nim aby sa presvedcila ci je ok a povedala mu ako svojho snubenca miluje....ale na dalsi vecer nato uz je s nim v posteli a ziari stastim, nepocituje potrebu niekomu nieco vysvetlit, uviest veci na pravu mieru. Pride jej matka, ktora jej oznami sokujuci spravu ze jej snubenec prisiel do mesta kedze sa mu niekolko dni neozvala, nasleduje hadka a priznanie matky ze aj ona kedysi milovala robotnika no zivot sa rozhodla prezit po boku bohateho muza. Takze jej da pozehnanie a odovzda dopisy ktore po celych 7 rokov schovala... Ale prosiiiiiiiiiim vaaas, toto je uplne lacny pribeh, prkotina, nezaujmava, absolutne nie je dojimava. Romanticke filmy mam rada, co to mam odpozerane a hned teraz ma napadne minimalne 10 filmov ktorym tato hlupost nesiaha ani po clenky .... Navyse som to po hodine a pol musela pozerat s pretacanim lebo mi bolo luto stratit nad tym filmom zvysnych 30 min. Tak !

Jeden den (2011)

Celý film nás tvorcovia totalne nudia a a zrazu ked uz by film mal pomaly koncit tak BUM a skoro vas vystrelí zo sedacky. Naval emocii v poslednych minutach filmu sice fungoval, ale nie tak aby film ako celok stal za vacsie povsimnutie. Mozno je to tym ze som od toho filmu cakala naozaj vela a dost som sa nan tesila ale osobne som bola velmi sklamana. U mna su tri hviezdy pri tomto filme silno nadpriemerne hodnotenie ale Anne je Anne a tej proste tu ulohu tak ci onak nech uz je film akokolvek nudny budete verit

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

A taký dobrý film to mohol byť ! Heath Leger, Jude Law, Johny Depp, námet a nápad na film, prostredie, pre mňa absolútne okuzlujúce javisko a tie postavy na ňom .... A potom tam prisli chlapi v sukni, prezlečený chlap za tlstu zenu - načo ? Nebyť tých scén ktoré si T. Gilliam mohol odpustiť, hodnotenie by bolo určite vyšie.

Tajemství (2006)

Film hodinu a pol omiela stále to iste dokoliečka, stále tu jednu jedinú myšlienku znova a znova tak isto ako to bolo aj v knihe na 216 stranách. Idea je u mna za 2*, kedže na tej myslím niečo bude.....

Zkus mě rozesmát (2011)

Pre mňa jedna z tých lepších typických romantických komédií.

Another Gay Movie (2006)

dve hviezdy z recesie za to že je to tak blbé a nechutné až sa tomu musí človek smiať, zato že to niekto natočil a kludne sa pod to podpísal a zato, že našli maniakov, ktorí si v tom zahrali :D

Stáhni mě do pekla (2009) odpad!

Pri tomto stupidnom filme som zabila 99 minut života a preto komentar bude len velmi kratky: ODPAD ODPAD ODPAD NAJHRUBSIEHO ZRNA !!! Mimochodom, naozaj si mysleli ze niekto uveri hovoriacemu capovi ???