Setkáme se v St. Louis (1944)

Krásný film toho období. Okouzlující a omračující jako Judy. Nejvíc se mi líbí nálada v celém filmu a to roztomilé randění. Nádhera!

Vzhůru do oblak (2009)

Paráda. Film je vtipný, strhující - výborná podívaná. Děti se smáli, já se smála - málem ukápla i slza. Vtipné dialogy, animace - 1. Prostě tak jak to má být!

Domov aneb Kam směřuje naše cesta (2009)

Povedený dokument, který se snaží upozornit na to, co se děje s naší planetou. "faster and faster" . Takových dokumentů je sice hodně, každý trochu zaútočí na svědomí, ale tenhle je o něco povedenější díky velmi emotivním záběrům a vynikající hudbě. Takže zbývá jen říct: "What are we waiting for?"

Láska nebeská (2003)

Hezký nápad, dobré zrealizování a dobří herci. Vánoce bez Lásky nebeské neexistujou. A vždycky mi ta slza ukápne. 5 5 5!

Hříšný tanec (1987)

Jak jí ty F. záviděla. Ne dovolenou s rodičema v areálu pro důchodce, ale ty hodiny tance :) Klišé příběh, klasické charaktery, ale je to tak kouzelné. A kdo si doma nezkoušel zvedačku s kámoškama, tak kecá!

Single Man (2009)

Co říct víc. V jednom dni se toho může stát tolik, nebo taky tak málo. Jedna věc Vám může život vzít, a nebo Vás přivést zpátky. Škoda jen, že Colin (který mimochod vypadá na 1. a hraje výborně) nedokončil, co chtěl. Film by se tak podle mě dostal do úplně jiných rozměrů. Julianne je tak dokonale zoufalá, že jsem jí litovala a milovala zárověň od první scény na posteli. Druhý nejdojemnější film, který hýbl s mými city natolik, že je to až neuvěřitelné!

Byl jednou jeden král... (1954)

Werich mi tak neskutečně připomíná tatínka, až je to neuvěřitelné. Nezapomenutelná scéna v ložnici s Maruškou a panem Burianem. Mimo jiné. Jedna z nejlepších, ba co, nejlepší česká pohádka. Pokaždé brečím smíchy i smutkem.

Ukradené Vánoce (1993)

Výborné výborné. Chvílema jsem to i Jackovi přála, aby ty Vánoce dotáhl podle svého. Ale přece vše skončilo dobře. Výborné.

Sám doma (1990)

Bez Kevina si Vánoce nedovedu představit. Je to výborná komedie, ať pro děti či pro dopělé. Baví mě to ještě dnes a to už mi dětství dávno odzvonilo. Vánoce bez Sám doma prostě neexistujou.