Případ Carrie Ryansová (2008) (TV film)

Ten film bol tak slabý, že už človek nemá ani energiu písať komentár. Herecké výkony nič-moc, ale videla som už aj väčšie blbosti, neurážalo to moj intelekt a neprepla som... Kebyže to Erikovi tak neluší, tak by bolo o hviezdu menej :)

Parfém: Příběh vraha (2006)

Dá sa povedať, že film je jediný svojho rázu. Určite stojí za pozretie, ale neviem, či by ste si ho pustili viac krát. Ja som sa v závere nenašla, ale konzumný človek ťažko vstrebáva hlbšie pointy :) Napriek všetkému, aj tu musím povedať, že film knihu nepredčil...

Jak ztratit kluka v 10 dnech (2003)

Povodne 4* som vymenila 5, ked som zistila, ze sa na film dokazem pozerat 5-ty krat a stale ma bavi... dejova linia je predvidatelna ako u vsetkych romantik, ale napriek tomu tento film povazujem za podarenu komediu :)

Kouzelná romance (2007)

Film priniesol, co sluboval. Romance bolo az-az, ale napad dobry, prenesenim klasickej rozpravky do moderneho sveta nie je mozne vycitat dejovu liniu a v podstate nic, co tu posobi kycovite. Zvieratka supr :)

Ladíme! (2012)

Dejová línia je presne taká, akú človek predvída, ale myslím, že cieľom takýchto filmov je polahodiť očiam a ušiam a to sa splnilo. Anna Kendrick sa svojej prvotnej role outsiderky vzdala nečakane ľahko, škoda.

Vrtěti ženou (2011)

Za originalitu, za prostredie a za Maggie Gyllenhaal 5*

Musíme si promluvit o Kevinovi (2011)

Predlohu som čítala a prišla mi lepšia než film, aj keď som bola spracovaním milo prekvapená. Kniha bola menej priehľadná a trošku drsnejšia, ak to ešte ide. Takže kniha za 5* ale filmu len 4.

Hotel Paradise (2012) (pořad)

Zuza je supr :D ze ziadna pipinka :D ...tento zaner sa da pozerat iba so strasnym nadhladom ako kulisa pri zehleni... ale videla som vascie odpady! :) styri aby som zdvihla priemer vy fajnsmekri ;)