Amazing Spider-Man 2 (2014)

Velmi pekne graficky spracovane a tie elektricke vlny siriace sa vzduchom boli velmi pekne naanimovane a farebne. Aj ked mam spidermana rad cele to bolo take prvoplanove boss-fighty rychle, kratke, jednorazove. Cely cas som bol v tom ze tomu dam 3* a 60% no ten koniec ma dostal. Neprezradzam, ale palec hore 20% a 1* naviac. Konecne hodnotenie 80%

Batman v Superman: Úsvit spravedlnosti (2016)

aj ked Ben prijemne prekvapil... Bol obrovsky, a zahral to dobre.. bola to jedna velka bieda. Neocakaval som nieco super, ale v takomto stave ma film vacsinou prekvapi. Nestalo sa. Pripadalo mi to nejake nekonzistentne. Batman bol ako eby psychicky labilny a zo supermana spravili slona v porcelane (aj ked prepojenie na man of steel na zaciatku bolo super). Suboje batmana so skupinou protivnikov bolo miestami az komicke, ako cakali so zbranou v ruke kym pridu na rad :) Tak ci onak, pre fanusikov povinna jazda, pre ostatnych odporucam radsej dat peniaze na Civil War, od toho mam vacsie ocakavanie a verim ze nesklame.

Bitevní loď (2012)

Hybrid transformerov a dna nezavoslosti a k tomu Rihanna so skreklavym hlaskom :D celkom zabavne, aj ked par krat prestrelene dielo hrdych Americanov... Film 50% + 20% za efekty a dobry kino zazitok

Bratislavafilm (2009) odpad!

koncept zaujimavy, myslene dobre.. ale tie herecke vykony OTRAS!! Bananovy v Mafstory viac verim tie mafianske reci, a pritom je to komedia.. tu to bolo myslene vazne, ale strasne trapne to vyznelo. Fialou sice neoblubujem, ale ako herecka nie je zla, no tu to bol tiez otras. Najviac som to asi veril tomu policajtovi co chytil tych sopliakov s travou :D Proste amateri v sudnej sieni to daju ovela lepsie.... sorry ale toto sa teda vobec nepodarilo. mozno honorare boli slabe...

Bright (2017)

zacinalo to zaujimavo. stret roznych fantasy ras v modernom svete... no potom to zacalo a bola to strasna nuda. Chybalo tomu napatie a nejaka konzistencia. Radsej si pozrite nieco ine...

Captain America: Návrat prvního Avengera (2014)

urcite lepsie ako jednotka. tam bol dobry iba zaciatok. potom sa to zvrhlo na nacinoalistico-propagandisticku traposinu :) toto bolo viac neutralne a zamerane na vlastny pribeh. a to bolo fajn. nevnucovalo sa to nasilu taka pohodova oddychovka. neurazi, neprekvapi, nesklame. 70%

Černobyl (2019) (seriál)

Vsetci o tom hovoria, vsade sa o tom pise. Clovek ma potom vysoke ocakavania, ktore prekvapivo budu splnene. Je to naozaj skvele natocene. Tvorcovia vytvorili neskutocnu atmosferu. Mak by si to pozret kazdy

Čistič (2015)

strasna nuda, neoplati sa ani zapinat. ked chcete nieco slovenske urcite si pozrite radsej nieco ine... aj bebjak ma rozne ovela zaujimavejsie filmy...

Divocí koně (2015) (seriál)

po jednej casti to je sracka aku som cakal... zabery ako herec premysla, placuci chlapi a tak dalej.. otras. jednu hviezdicku davam za pekne zabery, toto sa im viac menej podarilo.

Doba ledová 4: Země v pohybu (2012)

zaruka zabavy a smiechu.. je to proste klasika. Sidova babka - Ňaňa, uz len kvoli nej sa to oplati vidiet :D nechapem preco Peaches pomenovali v slovenskom dabingu Kiwwi :D no je to smiesne meno. Chybalo mi tam viac forov s tymi skaredymi hlupymi vacicami :D ale aj tak to bolo vtipne dost. Celkovo som mal dobry dojem