Space Jam (1996)

Čtyři hvězdy za to jak mě to tenkrát neskutečně bavilo, každý den přemlouvání mamky jestli si můžu jít půjčit Space Jam do půjčovny až jsem ho dostal k narozeninám. Do dnes si pamatuju některé dialogy :-) Hezké vzpomínky :-)

Beznaděj (2006) (TV film)

Nebýt neúnosných "pánbíčkářských výjevů" chlapce, dalo by se na film koukat a možná bych mu dal o něco víc hvězd. Na TV horor mu jinak nic nechybí.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Jeden z mála seriálů co mě dokázal pohltit. Díl od dílu čekám na další a užívám si to vždycky na 100%! :-)

Paralelní světy (2012)

Od první chvíle co jsem viděl trailer jsem na film těšil. Ale... Už při prvních minutách jsem tušil, že to nebude zrovna takové jak jsem si představoval. Občas až moc nelogické řešení "dvou světů" což v mém případě kazilo celkový dojem.

Superman se vrací (2006)

Celý film jsem měl nutkání srovnávat s aktuálním "Supermanem" ze Smallvillu a musím konstatovat, že vyhrál Smallvillský Clark Kent. Faktické chyby se dají přehlédnout, ale nedostal jsem to, co bych od Supermanan čekal. A musím zmínit, Kevin Spacey v roli Lexa Luthora ...

Kouzelná školka (1999) (pořad)

Nic v TV nedokáže upoutat a zároveň pobavit mou malou sestřičku. Ještě, že Kouzelná školka je a pravidelně se vysílá :-)

Zábavný park (2009)

Dlouhé bylo čekání na české titulky, ale nakonec jsem se dočkal. Ze začátku to vypadalo na 3*, po pár minutách jsem si byl jistý 4*, ke konci mi znělo v hlavě jen "Ať to nekončí, ať to nekončí" :-( Děj byl zajímavý, nenudil jsem se, hlavní postavy neuvěřitelně sympatické, jediné co mě zamrzelo, že mě místy napadala otázka "je to opravdu rok 1987?". Po zkouknutí a přemítání všech těch vtipných dialogů (jak tu již bylo citováno) mi nezbývá než dát 5*.

The Up In Smoke Tour (2000) (koncert)

Asi nejlegendárnější rapové DVD, Up In Smoke Tour se řadí svým pojetím a seznamem interpretů k něčemu co tu ještě nebylo. Výborná show, i neznalec musí být potěšen. Pro fanoušky srdeční záležitost.

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Velké překvapení, nic moc jsem od tohoto filmu nečekal, ale po pár minutách si mě Ben získal. Skvělé zpracování Brada Pitta starce. A pár slz nakonec :-)

Odložené případy (2003) (seriál)

Výborný sériál a svým způsobem i jedinečný. Různorodost epizod, která postupně každou sezónou graduje je vynikající a zároveň hudební doprovod, který vás dostane přesně tam kam si tvůrci přejí. Zaujmou flashbacky i vývoj hlavních postav.