Tenkrát v Hollywoodu (2019)

Asi jsem nepochopila, co tím chtěl básník říci. Jak kdyby ten film neměl žádný děj...

Star Wars: Síla se probouzí (2015)

Pani, tak to bylo zklamani. Ma chyba byla, ze jsem na to koukala v televizi a s reklamami. Je ohromne znat, jak se na ceske audiostope setri. Prijde mi, ze film vlastne nemel poradnou zapletku. Tady se nehleda Nemo, ale Luke. Ale Merlinovi to netrvalo tak dlohuho. Je smutne videt oblibene postavy tak zestarle. Setkani Hana a Sola a Lei mi prislo krecovite. A to z toho chteli udelat film pro nactilete? Pulce hercu snad nebylo ani 18 ...

Zlodějka knih (2013)

Kniha byla krásná a dojemná, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Film neurazí, snaží se zachytit některé z detailů knihy, ale ...NENÍ TO ONO! V knize jsou postavy výraznější, živější než ve filmu, ačkoli v něm bylo prostoru dost. Chyběla mi vyřídilka Rosy a některé postavy. Určitě stojí za to přečíst knihu, film neurazí.

Hunger Games: Vražedná pomsta (2013)

Velmi VELMI povedený kousek. Ve filmu jsem citila stejnou atmosferu jako v knize. Velice věrné knižní předloze, změněny jen detaily. Nemám co bych vytkla. I když jsem knihu četla, stejně jsem trnula, jak to skončí. A Haymitsch The Best :-)

Velký Gatsby (2013)

Musím říct, že to je jedn z vyjímečných případů, kdy se mi film líbil více než předloha. I tak mne rozčilovali nafoukaní boháči a ohromující míra arogance. Kostýmy a scéna vytvořily nádhernou atmosféru, kterou kazila moderní hudba a příliš pompéznosti. Chvílema mi to přišlo jako pohádka od Dysneyho :-)

Bídníci (2012)

Žel, hrozně jsem se nudila. Díky písním nemají postavy ve filmu žádnou možst se projevit, vše je útežkovité. Mám ráda písničky z Bídníků - i z české verze. Tady mi přišly částečně mluvené, snad aby to lépe zapadalo do filmu. Ačkoli mám bídníky moc ráda, tato verze mne nenadchla. A ani Jackmanovi to tu neseklo, crow byl spíš k pobavení, Seyfried vypadalajak stara mlada. Asi bych měla napsat, jak úžasný to je filmový počin. Nato, jjaká kolem toho byla obrovská očekávání, to zas tak úžasné není.... Nebo pro tuto kvalitu nemám pochopení...

Imaginárium Dr. Parnasse (2009) odpad!

První film, ve ktrým opravdu nechápu, o co šlo :D Nechce mi to někdo vysvětlit? Rozhodně už nikdy nechci vidět!

V peřině (2011)

TAkových známých osobností a tak slabý film. Neříkám, že dětem se nebude líbit, ale rodiče to spíš přetrpí. Dvě hvězdy jen za kouzelno, o které se snažili. A za Mádla :-)

Princ a pruďas (2011) odpad!

Zbytečně sprostý. Směšný možná pro puberťáky. To se Amici neumi bavit jinak? Po chvíli jsme to vypli... prý dobrodružná fantazy.... no tak do toho to ma hodne daleko!

Probudím se včera (2012)

Osobně jsem byla včera v kině nadšená. Ještě se mi u českého filmu nestalo, abych se tak vžila do děje. Vtipné hlášky a paradoxy. Co mne zamrzelo, že si tvůrci nedali víc záležet na době 89. Plastová okna a oblečení některých protagonistů svědčilo spíše o 20letech později. Ale ani Orbit, Bigshock, VW jiný do očí bijící nesmysly mi nedokázaly zkazit dojem. BAvila jsem se! Pane Šmídmajere, jen tak dál!