Černé ovce (2006)

Tak tomu říkám hukot ! Ovcodlak, to tu ještě nebylo. Film má svižné tempo, příjemně vtipnou atmosféru a neprosto božský šílený ovce a ovcodlaky. Snad nebýt několika hlušších míst dal bych i plný počet, tenhle film mě opravdu bavil.75 %

Domov snů (2010)

Zpočátku filmu mi dost unikal smysl konání hlavní "hrdinky" a i když se to časem ukazovalo stále víc a víc, tak mi to prostě nešlo do kebule. Celá akce s tolika mrtvými jen kvůli obstojné ceně bytu ? No teda, to mi hlava nebere do teď, ale je to asi jinou mentalitou než mají Hong Kongu. Jinak byl film opravdu dobrý, provedení vražd bylo opravdu kvalitní, možná až explicitní. Už první vražda ukázala co se bude dít, ale na rozdíl od jiných filmů, kdy dochází ke snížení kvality, si zde vraždy drželi dost vysoký standard po celý zbytek filmu. Pominuli celou motivaci k činům, která je opravdu trošku "jiná" je film naprosto skvěle ponurý a jako horor funguje bezchybně. 80 %

Volání o pomoc (2007)

Úžasné psychologické drama o člověku který si prožil velkou tragédii a snaží se jí vytěsnit ze svého života a jeho dávném příteli, který se mu snaží pomoc a oživí bolestné vzpomínky ... 100 % uvěřitelné herecké výkony a úžasná atmosféra filmu. 90 %

Brána do záhrobí (1981)

Dost hustý a atmosférický horor, chvílemi jsem sice pochyboval, protože i tenhle snímek měl několik hluchých míst, ale jako celek film fungoval naprosto skvěle a ten závěr byl přímo šokující. 90 %

The Haunted World of El Superbeasto (2009)

Úchylný a zvrhlý animáč ... že je to vyhrazené jen pro animované porno ? Hm ani ne, tohle dílo je toho důkazem. Příběh je naprosto otřesný a takový jakoby rozhádaný, působí dojmem že deset lidí dostalo za úkol napsat scénář a pak se to nějak pospojovalo. Což ale moc nevadí, protože film je 100 % akce od začátku až do konce a o SS zombie, hlavu Hitlera, Satana, sex, příšery a vraždění není nouze. U filmu jsem opravdu dokázal 100% vypnout a pobavit se. 90 %

Igor (2008)

Pro mě jeden z nejvtipnějších animáčů poslední doby. zápletka sice není nijak extra originální a možná bych našel nějaké chybičky na kráse animaci, ta mi po pravdě tak úplně nesedla, ale děj má rychlý spád a o vtipné scénky není nouze a to je to, o co mi v takovémto filmu jde především. 75 %

Genesis (1998)

Opravdu vynikající nápad, extra dobře a pochmurně zpracovaný, ve své podstatě se filmu nedá nic moc vytknout. Opravdu zajímavá a povedená fantazie. 75 %

Správci osudu (2011)

Sice jsem měl chvílema pocit, že se jedná spíš o romantickou komedii než mystery thriller, vše fungovalo jak má. Film nabízí dost netradiční a svérázný pohled na náš osud a na to jak je předurčen, ale i na to, že se dá změnit i zdánlivě nemožné - totiž náš osud. 80 %

Na hraně temnoty (2010)

Zdařilý, působivý, atmosférický thriller, s opravdu silnými momenty a prakticky žádnými hluchými pasážemi. Námět není tak úplně originální, ale zpracování a herecké výkony jsou top. 80 %

Kanec (1984)

Jako mnoho jiných i tenhle horor jsem poprvé viděl kdysi v devadesátých letech na TV Nova jako malý kluk a strašně moc na mě zapůsobil. No když jsem ho před časem konečně sehnal a shlédl ho, tak přišlo menší vystřízlivění, ale i přes to se dá říct, že se jedná v jistém smyslu o kultovní film, protože alespoň co si myslím já, byl to asi první film s tímto konkrétním námětem a i po těch letech zůstává zdaleka nejlepším co se v dané kategorii kdy podařilo natočit. Objektivně za tři hvězdy, subjektivně jednu přidám. 70 %